Chłopiec, kret, lis i koń. Historia animowana | Wydawnictwo Albatros

Wydawnictwo Albatros

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Ta książka jest jak uścisk przyjaciela, który przyszedł, by wesprzeć Cię w najgorszym momencie. Opowiada o tym, jak poradzić sobie z lękiem i samotnością. Przypomina, że każdy z nas jest wart miłości i daje temu światu coś, czego nie daje nikt inny – coś zupełnie wyjątkowego.

Magiczna historia o przyjaźni, empatii i odkrywaniu piękna życia w najmniejszych rzeczach. "Chłopiec, kret, lis i koń. Historia animowana" to adaptacja ruchomej animacji stworzonej na podstawie bestsellerowej książki, która podbiła serca czytelników na całym świecie.

Książka, inspirowana krótkometrażowym filmem, który zdobył serca widzów i prestiżowymi nagrodami, teraz dostępna jest w formie pełnej opowieści. To wciągająca wędrówka trzech przyjaciół, którzy razem podążają w poszukiwaniu domu, pokazując sobie życzliwość, przyjaźń i wsparcie.

"Chłopiec, kret, lis i koń. Historia animowana" to opowieść, która zachwyci zarówno nowych czytelników, jak i tych, którzy pokochali wcześniejszą wersję. Nowa edycja tej historii zachwyca nie tylko treścią, ale również pięknymi ilustracjami i delikatnymi złoceniami na twardej okładce. Ta książka to przypomnienie, że nawet w najciemniejszych chwilach, miłość i przyjaźń mogą rozświetlić drogę przez burzliwe życie.

Autor: Charlie Mackesy

Specyfikacja produktu

Wiek:

4-5 lat, 5+ lat

Okładka:

Twarda

Ilość stron:

101-200

Rok wydania:

2022

Język wydania:

polski