Baby gym, stojaki i maty do zabawy dla dzieci

Dlaczego kidaroo.pl?

Dlaczego my

  • kidaroo-Dlaczego-my-Kupuj-z-mozliwoscia-zwrotu-uzywanej-zabawki
  • kidaroo-Dlaczego-my-wymien-niepotrzebne-zabawki-i-zyskuj
  • kidaroo-Dlaczego-my-wypozyczaj-w-naszej-wypozyczalni
  • kidaroo-Dlaczego-my-Bezpieczne-platnosci

Baby gym, stojaki i maty do zabawy

Beztroska i bezpieczna zabawa - Maty do zabawy

Mięciutki materiał, delikatne kolory, dostosowane do potrzeb i możliwości niemowlaków akcesoria interaktywne – maty aktywizujące stanowią ten element wyprawki, który można zaliczyć do „niezbędników”. W pierwszych miesiącach pełnić będzie funkcję przytulnego dywanika, na którym dzidziuś leżakując, poznaje różne faktury, obserwuje przestrzeń pokoju, odgłosy domu. W wieku 3 miesięcy dziecko z pewnością zacznie interesować się wszytymi do maty lub wiszącymi z pałąków zabawkami, a chwilę potem zacznie wyciągać do nich rączki. Skupiając uwagę na detalach podczas leżenia na brzuszku, maluch ćwiczy mięśnie grzbietu.

Maty do zabawy można wzbogacić o stojaki z zawieszkami (np. Pałąk edukacyjny BabyGym - Flowers & Butterflies lub Sailors Bay). To świetny dodatek, który urozmaici codzienną rutynę i będzie stanowić rozwijającą rozrywkę. Maluch sięgający do zabawek zamocowanych na stojaku interaktywnym ćwiczy otwieranie piąstek, zmysł dotyku i koordynację ręka-oko. Co ważne, każdą zabawkę można zdjąć z pałąka, a następnie zamocować np. przy wózku lub łóżeczku.

2w1 - Mata aktywizująca z pałąkiem

Mata aktywizująca z pałąkiem to specjalna mata wyposażona w zawieszki i zabawki, które zachęcają dziecko do aktywnej zabawy. Zabawki zawieszone nad główką malucha stymulują rozwój ruchowy, zachęcając do podnoszenia głowy, obracania się oraz wyciągania rączek i nóżek. Zabawa wspaniale również wspomaga naukę koordynacji wzrokowo-ruchowej, a także wpływa pozytywnie na umiejętność skupienia uwagi.

Doskonały wybór na prezent

Baby gym, stojaki oraz maty do zabawy to również doskonały pomysł na prezent dla niemowlaka czy małego dziecka. Te funkcjonalne i rozwijające zabawki zapewnią maluchowi wiele radości i zachęcą go do aktywnej zabawy. To prezent, który nie tylko ucieszy malucha, ale także będzie cenny dla rodziców.

Bezpieczne i wygodne rozwiązania

Wszystkie maty aktywizujące, pałąki edukacyjne czy stojaki dostępne w naszym sklepie są starannie wykonane z bezpiecznych i przyjaznych dla dzieci materiałów. Zapewniają one komfort i wygodę maluchom podczas zabawy i odkrywania nowych umiejętności. Dodatkowo, nasze produkty spełniają najwyższe standardy jakości.