Zabawki dla dzieci

Dlaczego kidaroo.pl?

Dlaczego my

  • kidaroo-Dlaczego-my-Kupuj-z-mozliwoscia-zwrotu-uzywanej-zabawki
  • kidaroo-Dlaczego-my-wymien-niepotrzebne-zabawki-i-zyskuj
  • kidaroo-Dlaczego-my-wypozyczaj-w-naszej-wypozyczalni
  • kidaroo-Dlaczego-my-Bezpieczne-platnosci

Zabawki dla dzieci

Nasz sklep internetowy z zabawkami kidaroo.pl to miejsce, w którym każdy rodzic lub osoba szukająca prezentu dla malucha znajdzie coś odpowiedniego. W szerokiej ofercie zgromadziliśmy wyselekcjonowane produkty dla najmłodszych, uwzględniające różne potrzeby, zainteresowania, talenty oraz etapy w życiu dziecka. Zapraszamy Cię do odkrycia najciekawszych akcesoriów, które wciągną Twoją pociechę w świat kreatywnej i rozwijającej zabawy.

Zabawki dla noworodka i niemowlaka

Choć kilkumiesięczne dziecko nie potrafi jeszcze świadomie cieszyć się z prezentów, to dobrze dobrana zabawka na pewno sprawi mu mnóstwo radości. W naszym sklepie znajdziesz tylko jakościowe, atestowane, całkowicie bezpieczne produkty. Możesz wybrać spośród drobnych akcesoriów, jak grzechotki, zabawki sensoryczne, wspierające rozwój zmysłów Twojego dziecka. Dobrym pomysłem będzie również zakup maty lub stojaka z zabawkami – już w wieku kilku miesięcy niemowlak będzie zajmować nimi swoje rączki, myśli i zmysły. Dla nieco starszych dzieci dedykujemy m.in. wszelkie zabawki do kąpieli. To produkty przeznaczone do zabawy w wodzie, a tym samym oswajające, nie dla każdego dziecka miły, zwyczaj codziennej toalety.

Z kolei jeśli szukasz pomysłu na prezent na narodziny dziecka, szumiąca zabawka może być strzałem w dziesiątkę. Pluszowy miś, który posiada funkcję emitowania szumu, utuli malucha do snu, pomagając pokonać rozdrażnienie. Co ważne, regulowana głośność pozwala dostosować poziom intensywności dźwięku do potrzeb dziecka. Inną propozycją upominku dla noworodka jest Baby Gym lub mata do zabawy – w naszej ofercie znajdziesz wybór różnych wzorów, kolorów i sposobów montażu.

Wielofunkcyjne zabawki dla dzieci

Jakościowe zabawki nie tylko zajmują uwagę dziecka, lecz także wspierają jego rozwój. Tak zwane „mądre” zabawki mogą przybrać postać sortera kształtów w formie piramidy, puzzli, gier, drewnianych układanek, zestawów farb do malowania rączkami czy instrumentów muzycznych dla dzieci. Wybór konkretnego akcesorium dobrze jest uzależnić od wieku i potrzeb dziecka, a później – również do jego zainteresowań. Jedno jest pewne – nie ma lepszego sposobu na naukę niż wartościowa zabawa z towarzyszeniem opiekuna. Tak spędzony czas zaowocuje rozwojem umiejętności motorycznych malucha, koncentracji, będzie też świetną stymulacją intelektu.

Zabawki edukacyjne są zatem ze wszech miar polecane dla każdego małego odkrywcy, który dopiero poznaje świat. Towarzyszący mu rodzic może na początku sam zademonstrować, jak bawić się wybranym akcesorium, a potem zachęcać do wspólnego, a nawet samodzielnego odkrywania jego możliwości. Warto przy tym szukać nieszablonowych zastosowań czy zabaw, aby pobudzić kreatywność.

Kreatywne zabawki dla dzieci

Czy kreatywność to tylko domena malarzy, kompozytorów, literatów? Zdecydowanie nie! Owa cecha pomaga pokonywać wyzwania szkolne, sięgać po intratne stanowiska pracy, realizować swoje pasje oraz wieść ciekawe życie! Dlatego tak istotne jest wspieranie rozwoju tej umiejętności już w najmłodszych latach życia dziecka. Znajdujące się w naszej ofercie zabawki kreatywne będą doskonałą pomocą. Proponujemy zabawki kreatywne i artystyczne dla dzieci pozwalające na malowanie, rysowanie, lepienie, wycinanie, tworzenie melodii lub budowanie.

Malowanka z naklejkami, zestawy farb, klocków, ciastolina lub różne przeplotki pobudzą wyobraźnię, twórcze myślenie i pomogą w rozwoju zdolności manualnych. Wsparciem dla kształtowania słuchu muzycznego, poczucia rytmu oraz wrażliwości będą wszelkiego rodzaju instrumenty muzyczne. Dobrym sposobem na budowanie wyobraźni przestrzennej, ćwiczenie cierpliwości i kreatywności jest także zabawa klockami.

Dzięki takim akcesoriom zapewnisz swojemu dziecku wiele godzin pasjonującej zabawy, której sama/sam nie będziesz chciała/chciał ominąć!

Drewniane zabawki dla dzieci

Czy wiesz, że pierwsza zabawka wyprodukowana przez firmę Lego była stworzona z drewna? Materiał ten niezmiennie od stuleci służy do wyrobu akcesoriów dla dzieci i cieszy się wciąż dużym zainteresowaniem, mimo obecności na rynku nowoczesnych rozwiązań. Dlaczego zabawki drewniane warte są Twojej (i dziecka) uwagi?

  • Wspieranie rozwoju dziecka. Zabawki drewniane rozwijają zdolności manualne, ćwiczą chwytanie oraz wyobraźnię. Zazwyczaj tego rodzaju akcesoria nie mają wymyślnych kształtów, krzykliwych kolorów, nie posiadają efektów dźwiękowych czy świetlnych – zatem rodzaj zabawy nie jest podany na tacy. Dziecko samo musi znaleźć sposób, w jaki będzie się chciało bawić.
  • Dopasowanie do potrzeb dziecka. Zabawki drewniane pozwalają na spokojną zabawę, stopniowo wprowadzają w świat kształtów, kolorów, faktur. Dostarczają taką ilość bodźców, która nie narazi malca na rozdrażnienie.
  • Trwałość. Drewno, w przeciwieństwie do plastiku, odporne jest na uszkodzenia mechaniczne. Nawet gdy dziecko uszkodzi zabawkę, nie rozpadnie sią ona na drobne kawałeczki, niebezpieczne dla najmłodszych.
  • Bezpieczeństwo. Drewniane zabawki znajdujące się w naszej ofercie posiadają atesty, które poświadczają, iż każdy element został wyprodukowany według europejskich norm. Farby użyte do pokrycia drewnianych elementów powstały na bazie wody i nie stanowią zagrożenia dla maluchów.

Zabawki konstrukcyjne

W sklepie internetowym z zabawkami kidaroo.pl nie mogło zabraknąć miejsca na akcesoria dedykowane małym amatorom budowania. Wbrew pozorom, są to zabawki nie tylko dla chłopców. Dziewczynki równie chętnie sięgają po klocki i kulodromy czy zestawy konstrukcyjne. Z doświadczenia wiemy, że niezliczone możliwości tworzenia, pasjonujące projekty i jakościowe wykonanie przyciągają do zabawy zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Aktywny maluch to szczęśliwy maluch

Doskonale wiemy, jak ważne dla dzieci jest aktywne spędzanie czasu. Możliwość wydatkowania nagromadzonej energii, sprawdzenia siebie w nowych sytuacjach lub po prostu zażywanie świeżego powietrza w ciekawy sposób są nie do przecenienia. Dlatego w naszym dziale Aktywna zabawa zgromadziliśmy moc przydatnych akcesoriów dla dziewczynek i dla chłopców, dla najmłodszych i trochę starszych dzieci, do zabawy w domu i na podwórku. Wśród nich znajdziesz m.in. jeździki, hulajnogi, konstrukcje do wspinania i bujania, tunele, piłki i wiele innych. Sprawdź!

Zabawki do odgrywania ról

Dzieci kochają naśladować dorosłych, jest to ich sposób na naukę i oswajanie się z nowymi sytuacjami. Jeśli Twoje dziecko garnie się do gotowania, chce pomagać przy naprawie domowych sprzętów bądź marzy o zabawie w lekarza czy sprzedawczynię, nasze zabawki sprawdzą się idealnie. Poznaj ofertę zabawek do odgrywania ról i podaruj swojemu dziecku wiele godzin wspaniałej zabawy!

Przy wyborze zabawek dla dzieci ważne jest unikanie tych, które mogą być potencjalnie niebezpieczne lub nieodpowiednie dla wieku malucha. Niektóre zabawki mogą zawierać małe elementy, które stanowią ryzyko połknięcia, lub ostre krawędzie, które mogą potencjalnie zranić dziecko. Dlatego gorąco zachęcamy do przeczytania naszego artykułu na blogu, “Jakich zabawek dla dzieci nie kupować?”.

Co jeszcze znajdziesz w naszym sklepie kidaroo.pl

Nasz zbiór pieczołowicie wyselekcjonowanych zabawek jest ogromny. Oprócz kategorii opisanych powyżej, mogą zainteresować Cię pozostałe:

Jesteśmy przekonani, że w którejś z nich kryje się idealny upominek dla Twojej pociechy!

Razem zmieniajmy świat na lepszy – zabawka po zabawce.

W Kidaroo rozszerzyliśmy definicję zwrotów co oznacza, że produkt zakupiony na naszej stronie przez zarejestrowanego klienta może zostać zwrócony, nawet jeżeli jest używany (więcej o naszych zwrootach). Nasze zwrooty to coś więcej niż możliwość pozbycia się zabawek i odzyskanie części wydanych pieniędzy (co już samo w sobie jest wspaniałe 😊). Chcemy, małymi kroczkami, przyczynić się do bardziej ekologicznego i świadomego podejścia do konsumpcji zabawek. Wierzymy, że działając razem możemy przyczynić się do stworzenia świata, w którym “less waste” i “more fun” jest naprawdę możliwe. 

Zabawki dla dzieci według wieku: Zabawki dla niemowląt 0-6 miesięcyZabawki dla niemowląt 6-12 miesięcy | Zabawki dla rocznego dziecka | Zabawki dla 2 latka | Zabawki dla 3 latka | Zabawki dla 4 latka | Zabawki dla 5 latka