Zabawki dla rocznego dziecka

Zabawki dla rocznego dziecka

Zapewne doskonale znasz uczucie ekscytacji i zdziwienia, pojawiające się za każdym razem, gdy Twój maluch prezentuje nową umiejętność, którą właśnie posiadł. Roczne dziecko potrafi tak zaskakiwać niemal każdego tygodnia! Jest niezwykle ciekawe świata, umie już komunikować, co mu się podoba, a co nie. Stawia pierwsze kroki. Półtoraroczny malec potrafi już samodzielnie chodzić i korzysta z tej umiejętności kiedy tylko się da. Pod koniec 2. roku życia mały człowiek uczy się kopać piłkę lub rzucać nią znad głowy na niewielkie odległości, ustawia klocki na sobie, dopasowuje do siebie proste kształty. To najlepszy czas dla takich zabawek, jak piramidy, wieże, klocki, jeździki, sortery.

Bezpieczeństwo najmłodszych jest dla nas priorytetem. Dlatego nasza oferta zawiera wyłącznie produkty spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami, takimi jak Janod, Little Dutch, Grimm’s, Lilliputiens, Le Toy Van czy Jellycat. To dzięki starannej selekcji możemy zapewnić naszym najmłodszym klientom nie tylko atrakcyjne i rozwijające zabawki, ale przede wszystkim bezpieczne chwile zabawy.

Zabawka na prezent dla rocznego dziecka

Jeśli szukasz wartościowego prezentu dla rocznego dziecka, jesteś w dobrym miejscu. W sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci kidaroo.pl zebraliśmy jakościowe, bezpieczne i po prostu atrakcyjne akcesoria, które umilą czas maluchom. Znajdziesz tu zarówno hulajnogi, pchacze i jeździki, jak i zabawki do kąpieli, drewniane klocki, wieże z kubeczków, przebijanki, książeczki. Każda z tych propozycji pomoże w rozwijającej, dającej mnóstwo frajdy zabawie.

Polecane zabawki dla rocznego dziecka

  1. Tablica manipulacyjna sensoryczna
  2. Klocki do układania
  3. Sorter kształtów
  4. Książeczka manipulacyjna
  5. Zwierzątka do kąpieli
  6. Pchacz drewniany z tablicą manipulacyjną
  7. Drewniane puzzle z uchwytami
  8. Zabawkowy telefon
  9. Interaktywny stolik edukacyjny
  10. Samochodzik zabawka