Zabawki dla rocznego dziecka

Dlaczego kidaroo.pl?

Dlaczego my

 • kidaroo-Dlaczego-my-Kupuj-z-mozliwoscia-zwrotu-uzywanej-zabawki
 • kidaroo-Dlaczego-my-wymien-niepotrzebne-zabawki-i-zyskuj
 • kidaroo-Dlaczego-my-wypozyczaj-w-naszej-wypozyczalni
 • kidaroo-Dlaczego-my-Bezpieczne-platnosci

Zabawki dla rocznego dziecka

Zapewne doskonale znasz uczucie ekscytacji i zdziwienia, pojawiające się za każdym razem, gdy Twój maluch prezentuje nową umiejętność, którą właśnie posiadł. Roczne dziecko potrafi tak zaskakiwać niemal każdego tygodnia! Jest niezwykle ciekawe świata, umie już komunikować, co mu się podoba, a co nie. Stawia pierwsze kroki. Półtoraroczny malec potrafi już samodzielnie chodzić i korzysta z tej umiejętności kiedy tylko się da. Pod koniec 2. roku życia mały człowiek uczy się kopać piłkę lub rzucać nią znad głowy na niewielkie odległości, ustawia klocki na sobie, dopasowuje do siebie proste kształty. To najlepszy czas dla takich zabawek, jak piramidy, wieże, klocki, jeździki, sortery.

Co powinna posiadać dobra zabawka dla rocznego dziecka?

Dobra zabawka dla rocznego dziecka powinna być przede wszystkim bezpieczna. Solidna konstrukcja, pozbawiona małych elementów, które mogą stanowić zagrożenie, to kluczowe kryteria. Ponadto, warto wybierać zabawki, które rozwijają zdolności motoryczne, koordynację ruchową i zdolności sensoryczne. Zabawki interaktywne, które reagują na działania dziecka, mogą również stanowić fascynujący element rozwoju. Kolorystyka i różnorodność faktur są istotne dla stymulowania zmysłów maluszka. Warto inwestować w produkty renomowanych producentów, aby mieć pewność, że spełniają one najwyższe standardy bezpieczeństwa.
Bezpieczeństwo najmłodszych jest dla nas priorytetem. Dlatego nasza oferta zawiera wyłącznie produkty spełniających najwyższe normy bezpieczeństwa. Współpracujemy jedynie z renomowanymi producentami, takimi jak Janod, Little Dutch, Grimm’s, Lilliputiens, Le Toy Van czy Jellycat. To dzięki starannej selekcji możemy zapewnić naszym najmłodszym klientom nie tylko atrakcyjne i rozwijające zabawki, ale przede wszystkim bezpieczne chwile zabawy.

Edukacyjna zabawka dla rocznego dziecka – jaką wybrać?

Edukacyjne zabawki są kluczowym elementem wspierającym rozwój rocznych dzieci. Warto wybierać produkty, które angażują malucha, ucząc go nowych umiejętności w sposób przyjemny i dostosowany do jego wieku. Klocki czy układanki są doskonałym narzędziem rozwijającym zdolności manualne i logiczne. Zabawki interaktywne, wydające dźwięki, mogą pomóc w nauce podstawowych pojęć, takich jak kolory czy kształty. Książeczki z wyrazistymi obrazkami są nie tylko świetnym źródłem wiedzy, ale również rozwijają zainteresowanie czytaniem.

Zabawka na prezent dla rocznego dziecka

Jeśli szukasz wartościowego prezentu dla rocznego dziecka, jesteś w dobrym miejscu. W sklepie internetowym z zabawkami dla dzieci kidaroo.pl zebraliśmy jakościowe, bezpieczne i po prostu atrakcyjne akcesoria, które umilą czas maluchom. Znajdziesz tu zarówno pchacze i jeździki, jak i zabawki do kąpieli, drewniane klocki, wieże z kubeczków, przebijanki, sortery czy książeczki. Każda z tych propozycji pomoże w rozwijającej, dającej mnóstwo frajdy zabawie. Przyjrzyjmy się bliżej tym propozycjom:  

Pchacze i jeździki - rozwijają umiejętność chodzenia, równowagi i koordynacji. Wybierając ten produkt, wspierasz rozwój motoryki dziecka w trakcie radosnej zabawy.

Zabawki do kąpieli - codzienna kąpiel staje się jeszcze bardziej przyjemna z zabawkami do kąpieli. Kolorowe kubeczki czy inne zabawki do wodny nie tylko sprawią, że kąpiel stanie się ulubioną częścią dnia, ale również pobudzą zmysły malucha.

Drewniane klocki - klasyczne i jednocześnie niezwykle rozwijające. Drewniane klocki to nie tylko świetna zabawa w budowanie wież, ale także doskonała okazja do nauki kształtów, kolorów i rozwijania zdolności manualnych.

Wieże z kubeczków/wieża kartonowa – zabawa, która jest wspaniałym treningiem logicznego myślenia, zdolności przewidywania oraz okazja do doskonalenia precyzji ruchów.

Przebijanka - ćwiczenie zdolności manualnych i rozwijanie koordynacji ruchowej stają się prawdziwą przyjemnością z przebijankami. Kolorowe, różnorodne kształty to gwarancja ciekawej i edukacyjnej zabawy.

Książeczki - dla najmłodszych odkrywców, książeczki to nie tylko zbiór kolorowych obrazków, ale również świat fascynujących opowieści. 

Polecane zabawki dla rocznego dziecka

 1. Tablica manipulacyjna sensoryczna
 2. Klocki do układania
 3. Sorter kształtów
 4. Książeczka manipulacyjna
 5. Zwierzątka do kąpieli
 6. Pchacz drewniany z tablicą manipulacyjną
 7. Drewniane puzzle z uchwytami
 8. Zabawkowy telefon
 9. Interaktywny stolik edukacyjny
 10. Samochodzik zabawka

Zabawki dla dzieci według wieku: Zabawki dla niemowląt 0-6 miesięcyZabawki dla niemowląt 6-12 miesięcy | Zabawki dla rocznego dziecka | Zabawki dla 2 latka | Zabawki dla 3 latka | Zabawki dla 4 latka | Zabawki dla 5 latka