Prezentownik

Top 10 prezentów dla rocznego dziecka na święta

Blog - banner - Top 10 prezentow dla rocznego dziecka na swieta
Blog - banner - Top 10 prezentow dla rocznego dziecka na swieta
Pierwsze święta z noworodkiem to niezwykły czas pełen radości i cudownych chwil. Jeśli zastanawiasz się nad odpowiednim prezentem dla rocznego dziecka, nasze zestawienie pomoże Ci znaleźć idealny upominek, który nie tylko wzbudzi uśmiech malucha, ale także wspomoże jego rozwój. Gorąco zachęcamy do przejrzenia naszych propozycji prezentów dla rocznego dziecka na święta, dostępnych w sklepie Kidaroo

1. Prezent dla rocznego dziecka na święta – Wańka wskanka, czyli ruch i zabawa

Wańka wskanka to klasyczna zabawka, która nie tylko zapewnia rozrywkę, ale także rozwija motorykę dziecka. Dostępna w sklepie Kidaroo w różnych kolorach i wzorach, stanie się ulubionym towarzyszem malucha podczas pierwszych kroków.

Wańka wstańka - Foka | PlanToys
Wańka wstańka - Foka | PlanToys

2. Oryginalny prezent dla rocznego dziecka – Przebijanka, czyli rozwijanie zdolności manualnych

Przebijanka to zabawka, która rozbudzi kreatywność malucha i rozwija zdolności manualne. a interaktywna zabawka nie tylko uczy precyzji i koordynacji ruchowej, ale także rozwija zdolności poznawcze poprzez rozpoznawanie kształtów i kolorów.

Drewniana przebijanka - Mięta Little Goose
Drewniana przebijanka - Mięta Little Goose 

3. Prezent dla półtorarocznego dziecka – Kartonowa wieża, zabawa w układanie i niszczenie

Kartonowa wieża to nie tylko prosty sposób na rozwijanie zdolności motorycznych, ale także doskonała zabawa dla malucha. Dostępna w sklepie Kidaroo w kolorowych wzorach, zachęca do kreatywnego układania (i niszczenia).

Kartonowa wieża - Sailors Bay | Little Dutch
Kartonowa wieża - Sailors Bay | Little Dutch

4. Pomysł na prezent dla rocznego dziecka – Książka "Bardzo głodna gąsienica", czyli czytanie od najmłodszych lat

Książka "Bardzo głodna gąsienica" to klasyk literatury dziecięcej, który wprowadzi malucha w świat kolorów i smaków. Dostępna w ofercie Kidaroo, stanie się nie tylko świetnym prezentem, ale także pierwszym krokiem w przygodzie z książkami.

5. Prezent na święta dla rocznego dziecka – Kształty sensoryczne, czyli rozwijanie zmysłów

Kształty sensoryczne to idealny prezent dla rocznego dziecka, który rozwija zmysły dotyku i wzroku. Dostępne w sklepie Kidaroo w różnych kształtach i kolorach, stanowią atrakcyjną i edukacyjną zabawę dla malucha.

Drewniane kształty sensoryczne Petilou | Le Toy Van
Drewniane kształty sensoryczne Petilou | Le Toy Van

6. Drewniany bębenek, czyli pierwsze muzyczne doznania

Drewniany bębenek to nie tylko instrument muzyczny, ale także sposób na rozwijanie zdolności rytmicznych dziecka. Bębenek wykonany z wysokiej jakości drewna zapewnia nie tylko trwałość, ale także przyjemność z grania. To doskonały prezent dla rocznego dziecka na święta, który nie tylko dostarczy radości, ale także pobudzi zmysły muzyczne malucha.

Drewniany bębenek dla dzieci | PlanToys
Drewniany bębenek dla dzieci | PlanToys

7. Kostka aktywująca, czyli nauka poprzez zabawę

Kostka aktywująca to interaktywna zabawka, która rozwija zdolności poznawcze malucha. Dostępna w sklepie Kidaroo, dostosowana do najmłodszych, zachęca do nauki poprzez interaktywną zabawę.

Drewniana kostka aktywności 5w1 | Trixie
Drewniana kostka aktywności 5w1 | Trixie

8. Drewniana zjeżdżalnia

Drewniana zjeżdżalnia dla samochodzików od Little Dutch to niezwykły prezent, który dostarczy maluchowi nie tylko radości, ale także rozwijającej zabawy. Zestaw zawiera cztery małe samochodziki (wersja błękitna) lub cztery kółeczka (wersja różowa), które można puszczane z góry na dół z każdego poziomu zjeżdżalni. To nie tylko świetna zabawa, ale także doskonały sposób na rozwijanie zdolności motorycznych i koordynacji ruchowej dziecka.

Drewniana zjeżdżalnia Róż Flowers | Little Dutch
Drewniana zjeżdżalnia Róż Flowers | Little Dutch

9. 3w1 jeździk i pchacz My First Scoot&Ride 

Jeździk Scoot&Ride to nietuzinkowy prezent, który rozwija zdolności motoryczne malucha. Te lekkie i wygodne jeździki rozwijają zdolności motoryczne malucha, a jednocześnie uczą go utrzymania równowagi.

Ewolucyjny 3w1 jeździk i pchacz My First | Scoot & Ride
Ewolucyjny 3w1 jeździk i pchacz My First - Sand | Scoot & Ride

10. Klocki MODU

MODU to niezwykłe klocki konstrukcyjne, które nie tylko rozwijają kreatywność, ale także dostarczają maluchowi niekończącą się radość z tworzenia. Dostępne w sklepie Kidaroo, MODU to zestaw wielofunkcyjnych klocków, z których maluch może budować różnorodne konstrukcje. Kilka przykładowych zastosowań dla rocznego dziecka obejmuje tworzenie własnej wieży, budowanie mostu, czy nawet konstrukcję, którą maluch może w pełni samodzielnie przemieszczać. MODU rozbudza wyobraźnię, rozwija zdolności manualne i pozwala na eksperymentowanie z różnymi formami. To prezent, który rośnie razem z dzieckiem, zapewniając mu wiele godzin kreatywnej i edukacyjnej zabawy.

Klocki curiosity set | MODU
Curiosity set – niebieski | MODU

Podsumowanie

Znalezienie idealnego prezentu dla rocznego dziecka na święta to wyjątkowe wyzwanie. Na Kidaroo.pl znajdziesz szeroką gamę produktów o wysokiej jakości i dbałości o rozwój najmłodszych. Wybierz z naszej propozycji prezent, który przyczyni się do niezapomnianych chwil radości i odkrywania świata przez Twojego maluszka.


Przeczytaj również:

Top 10 prezentów dla 2 latka na święta – najlepsze pomysły

Pomysły na prezent dla noworodka na święta – co kupić?

Sprawdzone pomysły na prezent mikołajkowy dla dzieci

avatar

Kidaroo