Zabawki dla niemowląt 6-12 miesięcy

Zabawki dla niemowląt 6-12 miesięcy

Jesteś rodzicem i szukasz wartościowych zabawek dla swojej półrocznej pociechy? A może jako ciocia lub wujek stanęłaś/stanąłeś przed zadaniem kupienia prezentu dla dziecka i nie wiesz, co wybrać? W każdym przypadku to wspaniale, że trafiłaś/trafiłeś do sklepu internetowego z zabawkami kidaroo.pl. W naszej ofercie znajdują się wyselekcjonowane, atestowane, najwyższej jakości akcesoria, które dostarczą maluchowi mnóstwo frajdy, jednocześnie wspierając rozwój. Zapoznaj się z propozycjami przeznaczonymi dla niemowląt 6 12 miesięcy.

Jakie zabawki dla półrocznego dziecka?

Dzieci w drugim półroczu swojego życia zaczynają żywo się interesować otaczającym je światem. Właściwie każdy przedmiot może stanowić dla malucha zabawkę – wszak wszystko jest nowością. Warto jednak zadbać, aby to, co dostaje się do małych rączek, było całkowicie bezpieczne. Niech będą to zabawki rozwijające małą motorykę, zmysły, np. kostka manipulacyjna, wieża z kubeczków, drewniana kostka edukacyjna, piramida drewniana, sorter.

Przyssawki i gryzaki dla dzieci

Doskonałą zabawką dedykowaną niemowlakom w wieku 6-12 miesięcy jest gryzak – jako silikonowa wieża do układania, jako drewniany grzechotko-gryzak czy gryzak masujący dziąsła ze szczoteczką do pierwszych ząbków. Dobrym pomysłem na prezent będą również zabawki z przyssawkami, np. kubeczki. Jest to sensoryczna zabawka, która buduje zdolności manualne i motoryczne dziecka. Kubeczki przysysają się do siebie i do gładkiej powierzchni, doskonale sprawdzą się także w kąpieli.

Popularne zabawki dla niemowląt od 6-12 miesięcy

  1. Drewniana kostka manipulacyjna
  2. Sorter dla niemowlaka
  3. Interaktywna kostka edukacyjna
  4. Piramida drewniana
  5. Gryzak dla niemowlaka
  6. Wieża do układania
  7. Drewniana tablica manipulacyjna
  8. Zabawka zawieszka do wózka lub zabawka spirala do wózka
  9. Sensoryczna książeczka
  10. Kubeczki do kąpieli