Zabawki artystyczne i kreatywne dla dzieci

Dlaczego kidaroo.pl?

Dlaczego my

  • kidaroo-Dlaczego-my-Kupuj-z-mozliwoscia-zwrotu-uzywanej-zabawki
  • kidaroo-Dlaczego-my-wymien-niepotrzebne-zabawki-i-zyskuj
  • kidaroo-Dlaczego-my-wypozyczaj-w-naszej-wypozyczalni
  • kidaroo-Dlaczego-my-Bezpieczne-platnosci

Zabawki artystyczne i kreatywne

W każdym maluchu drzemie siła twórcza, bez względu na to, jakie geny i predyspozycje zostały mu przekazane. Nieograniczona jeszcze schematami wyobraźnia, kreatywność nie nękana głosem wewnętrznego krytyka – to potencjał dziecka, którym warto się zaopiekować. Niebagatelną rolę w rozwijaniu twórczej aktywności młodego człowieka pełni opiekun, który może dodatkowo zapewnić ciekawe akcesoria. Zabawki artystyczne – od artykułów plastycznych, po instrumenty muzyczne – doskonale uzupełnią zajęcia, będą też dobrym urozmaiceniem codziennych zabaw.

Rozwijaj umiejętności artystyczne - kredki, flamastery i farby w kredce

Zestaw kredek, flamastrów czy farb w kredce to podstawowe wyposażenie każdego małego artysty. Dzięki nim dzieci mogą tworzyć kolorowe obrazy, rysunki i projekty, odkrywając swoje artystyczne talenty. Tworzenie wspaniale rozwija zdolności motoryczne, koordynację ręka-oko oraz pozwala na wyrażanie emocji i pomysłów poprzez sztukę.

Magnetibook - wyjątkowy zestaw magnetycznych układanek

Magnetibook to rewelacyjna zabawka, która pozwala na tworzenie różnorodnych scen, postaci i obrazków za pomocą magnetycznych elementów. Dzieci mogą bawić się w tworzenie własnych historii i układanie kompozycji według własnej wyobraźni. Zabawa z Magnetibookiem rozwija zdolności twórcze, poznawcze oraz logiczne myślenie.

Odkryj muzykę - instrumenty muzyczne

Instrumenty muzyczne to doskonały sposób na wprowadzenie dziecka w świat dźwięków i rytmów. W tej kategorii znajdziesz różnorodne instrumenty, takie jak tamburyn, marakasy i wiele innych. Muzyka ma nie tylko działanie relaksujące, ale także wpływa pozytywnie na rozwój słuchu, zdolności koncentracji i koordynację ruchową.

Dlaczego warto oferować artystyczne zabawki już najmłodszym dzieciom?

Zabawy artystyczne i kreatywne są ze wszech miar cenne dla rozwoju małego człowieka. Zapewniają:

  • rozwój motoryki małej, koordynacji ręka-oko,
  • zdobycie precyzji i umiejętności projektowych,
  • ćwiczą cierpliwość, kreatywność, wrażliwość,
  • zapewniają odprężenie i relaks.

Jak zabawki kreatywne wpływają na rozwój dziecka? Koniecznie przeczytaj naszy artykuł na blogu.  

Zabawki artystyczne i kreatywne dla dzieci na Kidaroo.pl

Kategorię produktów dla dzieci przeznaczonych do kreatywnej zabawy wypełniliśmy artykułami jakościowymi, bezpiecznymi dla malucha, i co najważniejsze, zapewniającymi mnóstwo frajdy. Możesz wybrać spośród kredek, flamastrów, zestawów z plasteliną i narzędziami do jej formowania, szablonów do rysowania, farb do malowania palcami, wielorazowych naklejek, układanek magnetycznych. Specjalne miejsce zajmują instrumenty muzyczne: cymbałki, czy drewniane stoliki muzyczne.