Bawi, rozwija, troszczy się

KIDAROO

Kim jesteśmy i jak myślimy?

Tak, jak Ty uwielbiamy sprawiać radość maluchom. Ich uśmiech to nasza największa motywacja.

 

Rozumiemy, że zakup zabawki lub książki często bywa wielkim wyzwaniem. Olbrzymi wybór – zamiast pomagać – utrudnia to zadanie. Wydanie pieniędzy na nietrafioną zabawkę, to sytuacja, której wszyscy staramy się uniknąć.

 

Wiemy, że zabawki są kluczowym narzędziem w rozwoju dziecka, dlatego powinniśmy je wybierać mądrze. Nie zgadzamy się na zalewającą świat nadprodukcję, wszechobecne marnotrawstwo, gigantyczne ilości generowanych śmieci…

Group 3208

Mamy misję

Chcemy być dla Ciebie wsparciem przy wyborze odpowiedniego produktu. Dlatego oferujemy tylko to, co faktycznie szczerze polecamy.

 

Pragniemy być alternatywą do konsumpcjonizmu. Planujemy rozwijać naszą platformę o dodatkowe usługi, tworząc unikalne miejsce, w którym “less waste” i “more fun” jest możliwe. Możliwość zwrotu czy zakupu używanych zabawek i książek to dopiero początek naszej drogi do utworzenia ekosystemu, w którym zabawki krążą.

 

Niedawno ruszyliśmy z naszą wypożyczalnią, która umożliwia wypożyczenie ponad 500 zabawek i książek w ramach stałej opłaty miesięcznej. Wypożyczalnia wpisuje się idealnie w naszą misję! Cieszymy się, że możemy oferować alternatywę, do kupowania która dostarcza tyle radości!

Group 3209

Wyróżniamy się

Uwielbiamy zabawki rozbudzające wyobraźnię i kreatywność! Takie, które są piękne i funkcjonalne, a ponadto – często wytwarzane w duchu zrównoważonej produkcji. Dlatego na naszej platformie znajdziesz certyfikowane produkty, spełniające wysokie standardy jakości.

 

Oferowane przez nas ponadczasowe zabawki z pewnością posłużą dziecku i Tobie dłużej niż przez jeden sezon, a może też z powodzeniem znajdą „drugie życie” u nowych właścicieli (np. w ramach naszej inicjatywy “ZnówWObiegu” czy wypożyczalni).

 

Dokładamy wszelkich starań, żeby nasza działalność w najmniejszym stopniu ingerowała w otoczenie. Dotyczy to między innymi standardów, według których przygotowujemy nasze przesyłki, ograniczamy zużycie energii i segregujemy odpady.

Group 3210

NASZA HISTORIA

Cieszymy się, że jesteś

„kidaroo /kidaru/ to urzeczywistnienie marzenia o miejscu, gdzie zabawki „żyją”. Gdzie mają swój magiczny świat i uszczęśliwiają swoją obecnością nie jedno, ale wiele dzieci. Mam nadzieję, że wraz z rozwojem platformy o kolejne usługi razem stworzymy miejsce, w którym „less waste” i „more fun” jest możliwe”.

~ Olga Milkiewicz ~ 

0001_OM_770x764p

Dołącz do nas na Instagramie

@kidaroo_pl

  • Waytoplay - wszystkie drogi prowadzą do...
  • Post Top 10 prezentow dla rocznego dziecka na swieta
  • Post media spolecznosciowe marka Jabadabado
  • Zakupki