Oferta dla przedszkoli, żłobków i ośrodków terapeutycznych

KIDAROO

Zabawa i rozwój

Oferujemy starannie wyselekcjonowane zabawki, które nie tylko bawią, ale także wspierają trening zarówno małej, jak i dużej motoryki, rozwijają kreatywność oraz pobudzają wyobraźnię.  

Oferta-dla-przedszkoli-kidaroo

Najwyższa jakość

W naszej ofercie znajdziesz renomowane marki, takie jak Little Dutch, Janod, Tender Leaf Toys które są wykonane z najwyższej jakości materiałów i posiadają wymagane certyfikaty i atesty.

Oferta-dla-zlobkow-kidaroo

Jak złożyć zamówienie?

Prosimy o wysłanie maila na adres kontakt@kidaroo.pl

 

W mailu prosimy o podanie:

 Nazwę i ilość zamawianych produktów

 Dane do faktury VAT - dane nabywcy z numerem NIP

 Adres dostawy - adres, na który mamy wysłać zamówienie. Zamówienie powyżej 199 zł realizowane jest z darmową dostawą (0zł), poniżej 199 zł zostanie doliczony koszt wysyłki

 

Dla jednostek budżetowych istnieje możliwość wystawienia faktury VAT z odroczonym terminem płatności. 

Oferta-dla-bawialni-kidaroo

W przypadku pytań prosimy o kontakt - chętnie udzielimy pomocy!

Skontaktuj się z nami korzystając z formularza kontaktowego lub telefonicznie.

OFERTA DLA PLACÓWEK

Dlaczego warto kupić u nas?

Sprawdzone produkty - stawiamy na ponadczasowe bestsellery, które gwarantują zarówno wspaniałą zabawę jak i rozwój. W ofercie mamy produkty marek takich jak: Little Dutch, Grimm's, Tender Leaf Toys, Plan Toys, Trixie Baby czy Janod.

Jakość i bezpieczeństwo - dla nas priorytetem jest bezpieczeństwo. Wszystkie nasze produkty są starannie wyselekcjonowane, zgodne z najwyższymi standardami jakości i certyfikatami.

Zwrooty - oferujemy innowacyjne na rynku rozwiązanie „zwrootów”. Zwrooty to łatwa i wygodna możliwość zwrotu używanego produktu, który został zakupiony na naszej platformie (kidaroo.pl), w dowolnym terminie. Za zwrócony produkt, zwrócimy część kwoty zakupu w zależności od stanu zwracanego produktu. Więcej informacji o naszych zwrootach.

ZnówWObiegu - korzystając z produktów dostępnych w ramach inicjatywy "ZnówWObiegu", możecie zaoszczędzić znacznie środki, kupując używane, ale wciąż kompletne, sprawne i wspaniałe zabawki.

Bezpieczne zabawki do przedszkola i sali zabaw

Zapewniamy szeroką gamę bezpiecznych zabawek, dedykowanych przedszkolom i salom zabaw. Nasze produkty nie tylko bawią, ale także wspierają rozwój sensoryczny, kreatywność i umiejętności interpersonalne.