Inspiracje

Najlepsze zabawki ogrodowe – nasze top 10

Blog-banner-Najlepsze-zabawki-ogrodowe-nasze-top-10
Blog-banner-Najlepsze-zabawki-ogrodowe-nasze-top-10
Wiosna i lato to doskonały czas, aby zapewnić dzieciom aktywną zabawę na świeżym powietrzu. Nasze top 15 zabawek ogrodowych to idealny sposób na wykorzystanie tych pięknych dni do pełni. Sprawdź wybrane przez nas produkty, które zapewnią dzieciom mnóstwo radości i zabawy na podwórku!

Aktywność fizyczna

Huśtawka, skakanka, zestaw do gry w kręgle oraz tunel to zabawki, które zapewnią dzieciom aktywność fizyczną i mnóstwo radości na świeżym powietrzu. Dzięki nim, dzieci rozwijają sprawność fizyczną i równowagę, jednocześnie bawiąc się w sposób aktywny i kreatywny.

Huśtawka

Huśtawka to doskonała zabawka, która zapewni Twojemu dziecku relaks i zabawę na świeżym powietrzu. Huśtawka Good Wood została wykonana z solidnych materiałów, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo podczas zabawy. Jeżeli szukasz większej huśtawki, huśtawka Bocianie gniazdo w drewnianej ramie od Small Foot będzie idealnym wyborem. Ta huśtawka wyróżnia się unikalnym designem i jest niezwykle komfortowa. Duże siedzisko w formie gniazda pozwala dzieciom na bezpieczną i wygodną zabawę, a solidna drewniana rama zapewnia trwałość i stabilność konstrukcji. Dla maluszków doskonałą opcją bedzie drewniana huśtawka Skandi od Small Foot. Ta huśtawka łączy elegancki wygląd z funkcjonalnością. Wykonana z wysokiej jakości drewna, huśtawka Skandi jest nie tylko estetyczna, ale również bardzo trwała i bezpieczna. To idealne rozwiązanie do każdego ogrodu, które zachwyci zarówno dzieci, jak i dorosłych.

Skakanka

Skakanka to klasyka zabaw na podwórku, która sprawia dzieciom wiele radości i uśmiechu. Skakanka Little Dutch dostępna na naszej platformie została wykonana z solidnych materiałów, zapewniając bezpieczeństwo podczas skakania. To doskonała zabawka do rozwijania umiejętności motorycznych i koordynacji u dzieci w każdym wieku.

Kamienie rzeczne i rzeka

Kamienie rzeczne i rzeka od Gonge to doskonałe akcesoria do zabaw na podwórku. Zestawy składają się z kolorowych elementów, które dzieci mogą układać w różnorodne konfiguracje, tworząc własne trasy i labirynty. Ta kreatywna zabawa nie tylko rozwija motorykę dużą i koordynację ruchową, ale także pobudza wyobraźnię i zdolności konstrukcyjne.

Tunel

Tunel to doskonała zabawka, która zachęca dzieci do aktywności fizycznej i rozwijania swoich umiejętności ruchowych. Tunel Little Dutch został wykonany z wytrzymałych materiałów, zapewniając stabilność i bezpieczeństwo podczas zabawy. Dzieci mogą bawić się w tunelu samodzielnie lub w grupie, rozwijając swoją wyobraźnię i kreatywność.

Zabawy zręcznościowe i edukacyjne

Gra zręcznościowa - rzucanie obręczy, drewniany mini golf, activity rings oraz zestaw piłek do gry w boules to zabawki, które rozwijają zdolności zręcznościowe i koordynację ruchową dzieci. Dzięki nim, zabawa na świeżym powietrzu staje się nie tylko przyjemnością, ale także szansą na naukę i rozwój.

Drewniany zestaw Mini Golf 

Drewniany Zestaw Mini Golf to doskonała zabawka dla dzieci, które lubią sportowe wyzwania i rywalizację. Zestaw PlanToys czy Classic World zawiera wszystko, czego potrzeba do zorganizowania własnego pola golfowego w ogrodzie. Dzieci mogą bawić się w mini golfa samodzielnie lub w grupie, rozwijając swoje umiejętności sportowe i rywalizując ze sobą.

Rzucanie do celu

Rzucanie obręczy to doskonała zabawa dla dzieci, które lubią rywalizację i precyzję. Zestawy zawierają różne cele, do których dzieci mogą rzucać piłki lub inne przedmioty, rozwijając swoje umiejętności celności i precyzji. To doskonała zabawka do zabawy na świeżym powietrzu, która zapewni Twojemu dziecku mnóstwo radości i zabawy na świeżym powietrzu. 

Activity Rings

Activity Rings Little Dutch to kolorowe pierścienie, które zapewnią Twojemu dziecku mnóstwo zabawy i aktywności fizycznej. Dzieci mogą bawić się nimi w różnorodne sposoby, poprawiając swoją sprawność ruchową, koordynację i równowagę. To doskonała zabawka do zabawy w ogrodzie, która zachęca dzieci do aktywności na świeżym powietrzu.

Kreda

Zestaw kred do rysowania po chodnikach to doskonały sposób na kreatywną zabawę na świeżym powietrzu. Dzieci mogą wyrażać swoją wyobraźnię i tworzyć piękne dzieła sztuki.

Droga do układania Waytoplay

Droga do układania Waytoplay to innowacyjna zabawka, która pozwala dzieciom budować własne trasy i przeżywać niekończące się przygody. Dzięki elastycznym segmentom drogi, możliwości zabawy są nieograniczone!

Kuchnia zewnętrzna

Kuchnia zewnętrzna KID'S HUB od Kid's Concept to fantastyczny dodatek do ogrodu, który zapewni dzieciom niezliczone godziny kreatywnej zabawy. Ta stylowa i funkcjonalna kuchnia jest idealna dla małych szefów kuchni, którzy uwielbiają bawić się w gotowanie na świeżym powietrzu. Kuchnia zewnętrzna KID'S HUB jest wykonana z wysokiej jakości materiałów, jest odporna na warunki atmosferyczne, co pozwala na bezpieczne korzystanie z niej przez cały rok.

Dzieci mogą naśladować dorosłych, przygotowując „posiłki” dla swoich przyjaciół i rodziny, rozwijając jednocześnie swoje umiejętności społeczne, motoryczne oraz kreatywność. Kuchnia zewnętrzna KID'S HUB to nie tylko zabawa, ale również nauka przez działanie.

Odkryj produkty dostępne na naszej platformie

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą zabawek ogrodowych, które zapewnią dzieciom mnóstwo radości i aktywności na podwórku. Wybierz najlepsze zabawki dla dziecka i pozwól mu cieszyć się beztroską zabawą na świeżym powietrzu!


Przeczytaj również:

Kilka słów o naszej wypożyczalni

Pomysły na zabawki z recyklingu

Jak zorganizować urodziny dla dziecka w domu?

avatar

Kidaroo