Drewniana huśtawka dla dzieci - naturalny brąz | Good Wood

Good Wood

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Dotknij stopą chmury! Uniwersalna, minimalistyczna huśtawka dla małego i dużego! 

Każdy z nas pamięta tę zabawę z dzieciństwa, gdzie bujaliśmy się jak najwyżej się da! Teraz wy i wasze dzieciaki mogą huśtać się równie dobrze. Przedstawiamy Wam podstawowy sprzęt wspierający równowagę i koordynację ruchową – Good Wood’ową huśtawkę. Przy wielu bardzo praktycznych zaletach i funkcjach rozwojowych zapewniamy również mnóstwo zabawy i radości – czy to w domu, czy na świeżym powietrzu. 

Good wood’owa huśtawka to nie tylko uniwersalna, wciągająca zabawka, to również świetny przyrząd rozwojowy i terapeutyczny. To uniwersalne akcesorium każdego dziecka i rodzica. Można ją zamontować w domu, w ogrodzie, na drzewie, wszędzie tam, gdzie tylko chcemy. Dzięki dołączonym guzikom regulacja długości (wysokości) jest dziecinnie prosta. W zestawie znajdziecie również haki mocujące, które pozwolą Wam na zamontowanie huśtawki w domu.

Jakie wymiary ma huśtawka?

Wymiary huśtawki to 49 x 20 cm. Wykonaliśmy ją ze sklejki o grubości 18 mm, co sprawia, że wytrzyma naprawdę wiele. Wymiary opakowania to 59 x 21 x 7 cm.

Jaki jest minimalny wiek dziecka?

Nie ma określonego minimalnego wieku dziecka. Dziecko, aby bezpiecznie korzystało z huśtawki, musi stabilnie i samodzielnie siedzieć. Zwróć uwagę żeby huśtawka była zamontowana na takiej wysokości, aby dziecko siedząc na niej mogło samodzielnie i bezpiecznie na nią wejść i zejść z niej.

Co zwiera zestaw?

  • 1x huśtawka
  • Liny mocujące
  • 2 guziki do regulacji długości lin
  • System mocowania do sufitu

Z jakich materiałów jest wykonana huśtawka?

  • Huśtawka i guziki– do ich wykonania użyliśmy sklejki liściastej ze wszystkimi niezbędnymi atestami. Huśtawka jest wykonana z najwyższej klasy sklejki o grubości 18 mm. Sklejka polskiej produkcji.
  • Liny - plecione z jedwabiu polipropylenowego, z rdzeniem polipropylenowym, polski producent.

Ile miejsca potrzebujesz, żeby korzystać z huśtawki?

Huśtawka nie potrzebuje zbyt wiele miejsca jednak zapewnij minimum 2,5 m wolnej przestrzeni w kierunku huśtania się.

Za co kochamy ten produkt

  • Wspiera rozwój psychomotoryczny i koordynację ruchową dziecka.
  • Doskonały sposób na spędzanie czasu na świeżym powietrzu i zachęcanie dzieci do aktywności fizycznej (w domu lub na zewnątrz).
  • Solidna i bezpieczna konstrukcja, łatwa w montażu. 
  • Możliwość dostosowania do różnych potrzeb i wieku dziecka (lub dorosłego😊).

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o huśtawkach dla dzieci i dlaczego warto zainwestować w jedną z nich, zapraszamy do lektury artykułu na naszym blogu “Huśtawka dla dzieci: Radość, rozrywka i wiele więcej!”.

Specyfikacja produktu

Wiek:

1-2 lat, 2-3 lat, 3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Materiał:

Drewno

Bezpieczeństwo i jakość:

CE