O Kidaroo

Kilka słów o naszej wypożyczalni

Blog-banner-kilka-slow-o-naszej-wypozyczalni
Blog-banner-kilka-slow-o-naszej-wypozyczalni
Czy zastanawiałeś się kiedyś, jak można zaspokoić potrzeby rozwojowe swojego dziecka, nie przeciążając przy tym swojego budżetu ani nie zapełniając domu kolejnymi zbędnymi przedmiotami? Nasza wypożyczalnia zabawek i książek oferuje rozwiązanie tego problemu! Czytaj dalej, aby lepiej poznać koncept naszej wypożyczalni i przekonać się, dlaczego warto skorzystać z tej wyjątkowej usługi.

Jak działa nasza wypożyczalnia?

Aby skorzystać z naszej wypożyczalni, wystarczy wybrać jeden z trzech dostępnych pakietów (więcej o nich poniżej) i wykupić subskrypcję. W zamian otrzymasz pulę wirtualnych żetonów, które będziesz mógł wykorzystać do wypożyczania zabawek i książek dostępnych na naszej platformie. Gdy zabawka czy książka się znudzi, wystarczy ją zapakować, odesłać i wypożyczyć kolejną!

Dlaczego warto?

Wypożyczając, oszczędzasz nie tylko pieniądze, ale także dbasz o środowisko. Oszczędzasz nerwy, czas i miejsce w domu, ponieważ nie musisz się martwić o góry niepotrzebnych zabawek, które leżą porzucone i zbierają kurz. Co więcej, wybierając naszą wypożyczalnię, aktywnie przyczyniasz się do rozwoju swojego dziecka, dając mu dostęp do różnorodnych i edukacyjnych zabawek i książek.

Szeroka oferta zabawek i książek

W naszej wypożyczalni znajdziesz wszystkie produkty które obecnie mamy na naszej platformie, a więc setki zabawek i książek, w tym najnowsze hity i bestsellery. Dzięki temu możesz regularnie dostarczać dziecku nowe bodźce i inspiracje, wspierając jego rozwój w jakże ważnym etapie jego rozwoju.

Dostępne pakiety - Mały, Średni i Duży

W naszej wypożyczalni oferujemy trzy różne pakiety, dopasowane do różnych potrzeb i możliwości finansowych.

Pakiet Mały to idealna opcja dla tych, którzy chcą przetestować naszą usługę i wypożyczyć kilka produktów. Za jedynie 75zł miesięcznie otrzymasz dostęp do zabawek i książek o wartości aż 300zł!

Dla tych którzy szukają większego pakietu mamy pakiet Średni i Duży. Pakiet Średni kosztuje 125zł miesięcznie i pozwala wypożyczyć produkty o wartości 625zł, natomiast za 200zł miesięcznie z Dużym pakietem będziesz mógł wypożyczyć zabawki i książki o łącznej wartości 1000zł.

Korzystając z naszej wypożyczalni, nie musisz obawiać się długoterminowych zobowiązań. Możesz anulować subskrypcję w dowolnym momencie.

Płatność – z góry lub miesięcznie

Oferujemy naszym klientom możliwość wyboru pomiędzy płatnością z góry a opłatą miesięczną. Wybierając płatność z góry, nie tylko korzystasz z niższych cen, ale również otrzymujesz dodatkowe korzyści. Na przykład, pakiet Mały wykupiony na 3 miesiące kosztuje jedynie 67.50zł miesięcznie (w porównaniu do standardowych 75zł miesięcznie), a wykupiony na 6 miesięcy już tylko 63.75zł miesięcznie.

Dodatkowo, wybierając płatność z góry, otrzymasz zniżkę na pierwsze zakupy na naszej platformie. Wybierając Średni pakiet i płacąc z góry, otrzymasz 5% zniżki na pierwsze zakupy, a wybierając Duży pakiet - aż 10%!

Nie martw się o uszkodzenia

Zdajemy sobie sprawę, że dziecięca zabawa wiąże się z przypadkowymi uszkodzeniami. Dlatego też, nie musisz się martwić o drobne uszkodzenia czy normalne zużycie produktów z naszej wypożyczalni. Prosimy tylko o zgłoszenie przed zwrotem, że dany produkt został uszkodzony – pomoże nam się przygotować do odpowiedniej naprawy lub wymiany. W przypadku kradzieży lub gdy produkt zostanie zgubiony, będziesz zobowiązany do zwrócenia nam wartości rynkowej zgubionej zabawki lub książki. Zależy nam na tym, aby osoby korzystające z naszej wypożyczalni dbały o wypożyczone produkty, a produkty żeby krążyły jak najdłużej.

Dbamy o czystość

Higiena i czystość są dla nas priorytetem. Przed każdym wypożyczeniem wszystkie zabawki i książki są dokładnie dezynfekowane i czyszczone, aby zapewnić bezpieczeństwo Twojemu dziecku. Dzięki temu możesz być pewien, że otrzymujesz produkty w najwyższej jakości, gotowe do bezpiecznej zabawy i nauki.

Często zadawane pytania

Czy dostawa i zwrot zabawek są bezpłatne? Jak odbywa się proces płatności? Czy mogę dowolnie wybrać zabawki, które chcę wypożyczyć? Na te i wiele innych pytań znajdziesz odpowiedzi na stronie z FAQ. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem obsługi klienta, który z przyjemnością udzieli Ci wszelkich potrzebnych informacji i wsparcia.

Wypożyczalnia zabawek i książek jest kontynuacją naszej misji stworzenia miejsca, w którym „less waste” i „more fun” jest możliwe. Tworząc ekosystem, w którym zabawki krążą, dajemy zabawką i książką drugie (i kolejne) życie, sprawiając, że dostarczają one x razy więcej radości.


Przeczytaj również:

Oddaj zabawkę lub książkę i otrzymaj

Kilka słów o… naszej inicjatywie „ZnówWObiegu”

Co o nas piszą

avatar

Kidaroo