O Kidaroo

Oddaj zabawkę lub książkę i otrzymaj

Blog-banner-oddaj-i-otrzymaj
Blog-banner-oddaj-i-otrzymaj
Czy masz w domu sterty zabawek, które zalegają w kącie i zbierają kurz? A może Twoje dziecko już wyrosło z niektórych zabawek? Nasza usługa wymiany zabawek i książek może być właśnie tym, czego potrzebujesz! Czytaj dalej, aby się dowiedzieć, jak możesz oddać swoje niepotrzebne zabawki lub książki i otrzymać w zamian miesiąc subskrypcji w naszej wypożyczalni.

Jak to działa?

1. Napisz do nas

Masz w domu zabawki lub książki, których już nie używasz? Świetnie! Wystarczy, że napiszesz do nas na kontakt@kidaroo.pl. W treści maila podaj nam nazwę produktu, który chcesz oddać, oraz dołącz przynajmniej jedno zdjęcie. Postaramy się odpowiedzieć najszybciej, jak to możliwe. Poprosilibyśmy aby zgłoszone zabawki były marek dostępnych na naszej platformy.

2. Wyślij produkt/y do nas

Po naszej wstępnej weryfikacji, otrzymasz od nas kod nadania, który umożliwi Ci wysłanie paczki z zabawkami lub książkami do nas - oczywiście na nasz koszt! Wystarczy, że spakujesz produkty i wyślesz je zgodnie z otrzymanymi instrukcjami.

3. Odbierz subskrypcję!

To najprzyjemniejszy etap - otrzymasz miesięczny dostęp do naszej wypożyczalni! W zależności od ilości i jakości oddanych przedmiotów, otrzymasz w zamian mały, średni lub duży pakiet na 1 miesiąc! Teraz możesz cieszyć się nowymi zabawkami i książkami, które urozmaicą zabawę Twojego dziecka.

Dlaczego warto skorzystać?

Nasza usługa wymiany zabawek i książek ma wiele zalet. Po pierwsze, pozwala Ci pozbyć się niepotrzebnych przedmiotów, które leżą bezużytecznie w domu, i zastąpić je czymś nowym i ekscytującym dla dziecka. Po drugie, to ekologiczny sposób na ograniczenie ilości odpadów - zamiast trafiać na wysypisko śmieci, używane zabawki mogą przynieść radość innemu dziecku. To także część naszych działań mających na celu stworzenie ekosystemu, w którym zabawki krążą, zamiast gromadzić się w domach lub na wysypiskach śmieci.

Dlatego nie czekaj dłużej - dołącz do naszej społeczności i korzystaj z naszej wypożyczalni zabawek i książek już dziś!

avatar

Kidaroo