Deska do balansowania - Original bielona z filcem, Mouse | Wobbel

Wobbel

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Świetnie zaprojektowana, dokładnie wykonana deska do balansowania original z filcem.

Marka Wobbel oferuje produkty, które zapewnią dziecku wspaniałą i prorozwojową zabawę w domowym zaciszu. Świetnie zaprojektowane, precyzyjnie wykonane deski do balansowania stworzą w domu mini plac zabaw. To idealna zabawka, zachęcająca do aktywności fizycznej nie tylko dzieci, ale także całą rodzinę - zarówno nastolatkowie, jak i dorośli mogą z niej korzystać.

Balansowanie i bujanie na deskach Wobbel to wiele korzyści dla rozwoju psychoruchowego. Wspiera motorykę, usprawnia koordynację i koncentrację, pozytywnie wpływa na rozwój układu przedsionkowego, uczy cierpliwości i zachęca do wytrwałości. Koi emocje, działa uspokajająco i daje poczucie bezpieczeństwa. Deski Wobbel to także wyzwanie dla dziecięcej kreatywności, gdyż mogą pełnić różnorodne role. Oprócz zabawki do balansowania, mogą stać się kołyską dla lalek, wygodnym siedziskiem, podestem, torem dla aut, stolikiem i wiele więcej. Są designerskim elementem wyposażenia nowoczesnego wnętrza i doskonałym narzędziem do walki z nudą i lenistwem.

Wobbel Original® została stworzona z myślą o dzieciach powyżej piątego roku życia i dla dorosłych; może służyć również dzieciom młodszym pod opieką dorosłych.

  • Wiek: 0+
  • Wymiary: 90 x 30 cm
  • Waga: 4.5 kg
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie: do 200 kg

Specyfikacja produktu

Wiek:

0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 1-2 lat, 2-3 lat, 3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Materiał:

Drewno z certyfikatem FSC

Bezpieczeństwo i jakość:

CE, FSC, EN-71, ASTM F963

Pielęgnacja:

Przetrzeć wilgotną szmatką

Możliwość dostarczenia Paczkomatem:

Nie