Drewniany bujak dla dzieci - naturalny brąz | Good Wood

Good Wood


Jeden drewniany bujak, a pomysły jakby się nie kończą.

Bujak to nie tylko drewniana konstrukcja. To przepustka do krainy wyobraźni, miejsce, które ożywa w oczach dziecka. Dla dorosłego to kołyska, stelaż edukacyjny, element wyposażenia, ale dla małego odkrywcy to statek kosmiczny gotowy do odkrywania nowych światów, tratwa ratunkowa w środku niebezpiecznego oceanu, most do sekretnego, zaginionego świata, a także supertajna kryjówka czy lada w małej, domowej piekarni.

Bujak to narzędzie, które rozwija. To nie tylko źródło nieskończonej frajdy, to także platforma do nauki. Bujanie w bujaku rozwija zdolności motoryczne dziecka, wyrabia orientację przestrzenną oraz koordynację wzrokowo-ruchową. To proces, który ma kluczowe znaczenie dla nauki czytania i pisania.

Jednak to nie wszystko, co oferuje ten wyjątkowy bujak. Możesz go personalizować, dodając kolejne moduły, takie jak drabinka, co daje jeszcze więcej możliwości i rozwija zdolności dziecka oferując wspaniałą aktywną zabawę.

Bujak waży 8,5 kg, co sprawia, że jest wystarczająco stabilny, by zapewnić maksymalne bezpieczeństwo podczas zabawy. Ma wymiary 100 cm długości (od uchwytu do uchwytu), 60 cm wysokości (w pozycji mostka, od podłogi do szczytu) i 50 cm szerokości (od płozy do płozy).

Bujak jest przeznaczony dla dzieci o różnym wzroście i wadze. Można go używać od pierwszych dni życia, gdy wyłożysz wnętrze bujaka miękkim materiałem i pomożesz niemowlętom w pierwszych bujaczkach. Gdy maluch już siedzi, może się w nim bujać przez długie godziny. Nie ma minimalnego wzrostu ani wagi, które ograniczają korzystanie z bujaka.

Warto podkreślić, że bujanie ma wielki wpływ na układ przedsionkowy, który reguluje napięcie mięśniowe i organizację uwagi. To znakomity sposób na wygaszanie niepokoju, regulację gospodarki hormonalnej, oddychanie i krążenie. To nasz przepis na uspokojenie, subtelną stymulację i niekończącą się zabawę.

Jeśli chodzi o miejsce, bujak potrzebuje przestrzeni o wymiarach 1,5 m x 1,5 m, by umożliwić dziecku swobodne bujanie. Został on przetestowany pod kątem obciążenia i wytrzyma maksymalnie 50 kg.

Ten drewniany bujak to znacznie więcej niż zabawka. To pomost do kreatywności i rozwijania umiejętności dziecka, który będzie służył przez lata.

Specyfikacja produktu

Wiek:

0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 1-2 lat, 2-3 lat, 3-4 lat, 4-5 lat

Materiał:

Drewno

Bezpieczeństwo i jakość:

CE, EN-71

Pielęgnacja:

Przetrzeć wilgotną szmatką

Możliwość dostarczenia Paczkomatem:

Nie

Zobacz również

N

Dostępność nowego produktu

W

Możliwość wypożyczenia produktu

Deska do balansowania - Starter bez filcu | Wobbel

Wobbel

deska-do-balansowania-starter-bez-filcu-wobbel-miniaturka

-11%

Produkt niedostępny

N

Dostępność nowego produktu

W

Możliwość wypożyczenia produktu

Zestaw taternika - drewniany bujak i drabinka dla dzieci - naturalny brąz | Good Wood

Good Wood

zestaw-taternika-drewniany-bujak-i-drabinka-dla-dzieci-naturalny-braz-good-wood-zestaw-miniaturka

Produkt niedostępny

N

Dostępność nowego produktu

W

Możliwość wypożyczenia produktu

Drewniana huśtawka dla dzieci - naturalny brąz | Good Wood

Good Wood

drewniana-hustawka-dla-dzieci-naturalny-braz-good-wood-miniaturka

Produkt niedostępny

Dlaczego kidaroo.pl?

Dlaczego my

  • kidaroo-Dlaczego-my-Kupuj-z-mozliwoscia-zwrotu-uzywanej-zabawki
  • kidaroo-Dlaczego-my-wymien-niepotrzebne-zabawki-i-zyskuj
  • kidaroo-Dlaczego-my-wypozyczaj-w-naszej-wypozyczalni
  • kidaroo-Dlaczego-my-Bezpieczne-platnosci