Inspiracje

Kilka słów o marce Tender Leaf Toys

Kilka slow o marce Tender Leaf Toys_blog
Kilka slow o marce Tender Leaf Toys_blog
Tender Leaf Toys to amerykańska marka drewnianych zabawek dla dzieci, która stawia sobie za cel wzbudzać ciekawość u maluchów, stymulować i zachęcać do odkrywania świata przez zabawę . Każdy produkt odznacza się wyjątkowym, dopracowanym w każdym szczególe designem, starannym wykonaniem oraz projektem odzwierciedlającym rzeczywistość.

Wśród bogatego asortymentu zabawek Tender Leaf Toys znajdują się:

  • Zabawki do odgrywania róldrewniana kuchnia, domek dla lalek, wózek dla lalek, zestaw lekarski czy sklepik z lodami na magnesy. Są to zabawki, które pomagają zdobyć wiedzę,  jak zachowywać się w nowych sytuacjach, poznają rządzące życiem społecznym zasady, prowokują do zadawania pytań i pobudzają wyobraźnię.
  • Drewniane zabawki konstrukcyjne – np. pojazdy czy rakiety kosmiczne – rozwijają motorykę małą, ćwiczą koncentrację.
  • Klocki sensoryczne, układanki – świetnie sprawdzają się w ćwiczeniu rozpoznawania kształtów i kolorów, uczą logicznego myślenia.
  • Drewniane figurki – tworzenie historii i dialogów w zabawie figurkami służy nauce zachowań  społecznych, wspomagają prawidłowy rozwój poznawczy i emocjonalny.
  • Drewniane kolejki – ulubiona zabawka nie tylko małych chłopców, doskonale wspomaga rozwój małej motoryki, pobudza twórcze myślenie.
Przykladowe zdjecia produktow marki Tender Leaf Toys
Drewniana kolejka - Podróż po lesie | Tender Leaf Toys, Drewniana kuchnia przenośna - Mini Chef | Tender Leaf Toys, Drewniana laweta z samochodami | Tender Leaf Toys

Firma Tender Leaf w produkcji zabawek uwzględnia różne aspekty ochrony środowiska. Wszystkie akcesoria tworzone są z drzewa kauczukowego, będącego odpadem w przemyśle gumowym. Farby i kleje wykorzystywane w produkcji powstały na bazie wody, są całkowicie bezpieczne dla najmłodszych. Ponadto, za każde drzewo wykorzystane w fabryce, firma sadzi kolejne. Z racji tego, iż akcesoria Tender Leaf są wysokiej jakości i trwałe, można je przekazywać młodszym pokoleniom. Marka Tender Leaf Toys uzyskała znak zatwierdzenia programu etycznych zabawek ICTI.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów marki Tender Leaf Toys!


Przeczytaj również:

Poznaj markę Janod

Poznaj markę Little Dutch

Oddaj zabawkę lub książkę i otrzymaj

avatar

Kidaroo