Drewniana kolejka - Podróż po lesie | Tender Leaf Toys

Tender Leaf Toys

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Przeżyj wspaniałą leśną przygodę z drewnianą kolejkę - Podróż po lesie od Tender Leaf Toys! Sprawdzona i od lat uwielbiana zabawa w drewnianą kolejkę.

30 częściowy drewniany zestaw z kolejką zapewni wspaniałą zabawę na długie godziny! 

W tym pięknym zestawie znajdziecie lokomotywę z trzema wagonikami, które łączą się za pomocą magnesów, 27 małych belek drewna w różnych kolorach jak i ciężarówkę do transportu drewna z 9 długimi belkami drewna. Dzięki ukrytym magnesom w belkach, możemy je podnieść i załadować na ciężarówkę. W zestawie jest również miejsce do przechowywania drewna, którego pilnuje śpiący niedźwiedź, jezioro z dwoma głazami na magnesy i z groźnym niedźwiedziem oraz drewniany, leśny domek. Są też 3 duże jodły, które mogą zablokować tory, jeśli nie zostaną usunięte oraz 4 ścięte belki drewna i szkółka drzew w różnej fazie wzrostu. 

Wspaniała i kreatywna zabawa dla całej rodziny! Wyjątkowa zabawka, która realistyczne odzwierciedla prace w lesie. Kolejki Tender Leaf Toys mają standardowy rozstaw torów, dzięki czemu są kompatybilne z większością dostępnych torów na rynku. 

  • Wiek: 3+
  • Ilość elementów: 95
  • Wymiary produktu: 94 x 63 x 16 cm
  • Wymiary opakowania: 52.5 x 35 x 6 cm

Za co kochamy ten produkt

  • Rozwija wyobraźnię i kreatywność: kolejka oferuje nieograniczone możliwości zabawy, które rozwijają wyobraźnię i kreatywność dziecka. Może tworzyć różne konfiguracje tras, dodawać dodatkowe elementy i tworzyć nowe przygody w lesie.
  • Wspiera rozwój umiejętności motorycznych: układanie tras i przemieszczanie wagoników wymagają precyzji i koordynacji ruchowej. To świetny sposób na rozwijanie umiejętności motorycznych u dziecka.
  • Wykonana z wysokiej jakości drewna: drewniana kolejka od Tender Leaf Toys została starannie wykonana z solidnego i trwałego drewna. Jest bezpieczna dla dzieci i wytrzymała, dzięki czemu będzie służyć przez wiele lat.
  • Stanowi doskonały prezent na różne okazje, np. urodziny, Boże Narodzenie czy Dzień Dziecka.

Specyfikacja produktu

Wiek:

3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Materiał:

Drewno kauczukowe

Bezpieczeństwo i jakość:

CE, EN-71, ASTM F963, AS/NZS ISO

Zobacz również