Zestaw figurek w tubie - Zwierzęta Południowej Afryki | Safari

Safari

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Do zabawy, nauki, dekoracji. Zestaw 9 figurek zwierząt, występujących w Południowej Afryce, zapakowanych w praktyczną tubę

Odkryj fascynujący świat zwierząt Południowej Afryki dzięki zestawowi figurek "Zwierzęta Południowej Afryki". Komplet 9 ręcznie malowanych figurek gatunków zamieszkujące ten region, to idealna zabawka dla małych odkrywców i miłośników przyrody.

Figurki marki Safari doskonale oddają detale i unikalne cechy zwierząt Południowej Afryki. Dodatkowo są wspaniałym narzędziem edukacyjnym, który pomaga dzieciom lepiej zrozumieć otaczający ich świat. Tubę z zamknięciem i sznurkiem można łatwo zabrać ze sobą, co sprawia, że figurki są doskonała zabawka do zabawy w domu i podczas podróży.

W zestawie znajdują się najbardziej rozpoznawalne zwierzęta z tego regionu, takie jak słoń afrykański, lew, lwica, hiena cętkowana, nosorożec biały, żyrafa, zebra, bawół afrykański oraz pawian. Każda figurka oddaje charakterystykę i piękno tych zwierząt, co pozwoli dziecku lepiej poznać ich życie i środowisko naturalne.

Figurki te idealnie się nadają do zabaw Montessori, wspomagając rozwój umiejętności poznawczych i rozwijając kreatywność dziecka. Figurki są wykonane z najwyższej jakości materiałów, co gwarantuje bezpieczeństwo i trwałość przez wiele lat.

  • Wiek: 3+
  • Wymiary opakowania: 4 x 4 x 32.5 cm

Specyfikacja produktu

Wiek:

3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Bezpieczeństwo i jakość:

CE

Pielęgnacja:

Przetrzeć wilgotną szmatką