Zestaw figurek w tubie - Zwierzęta na Wsi | Safari

Safari

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Zestaw 12 figurek zwierząt mieszkających na wsi, zapakowanych w praktyczną tubę

Przenieś się na wiejskie pastwiska dzięki zestawowi figurek "Zwierzęta na Wsi". Zestaw zawiera 12 ręcznie malowanych figurek zwierząt takich jak koń, pies, kura, czy krowa. Figurki są idealnym narzędziem edukacyjnym i doskonałym dodatkiem do zabaw Montessori.

Wielkość figurek jest idealnie dostosowana do małych rączek, a praktyczna tuba z sznureczkiem sprawia, że figurki można zabrać ze sobą wszędzie. Figurki nie tylko przyciągają uwagę dzieci dzięki swoim realistycznym detalom, ale także inspirują do rozmów o codziennym życiu na wsi, ról poszczególnych zwierząt oraz znaczeniu pracy na wsi.

Tuba zawiera najpopularniejsze zwierzęta wiejskie, takie jak kura, kogut, krowa, koń czy owca. Figurki te są doskonałym narzędziem do nauki o roślinach i zwierzętach, a także angażują dzieci w kreatywną i edukacyjną zabawę.

Zestaw "Zwierzęta Wiejskie w Tubie" to nie tylko narzędzie edukacyjne, ale także doskonała zabawka i dekoracja pokoju dziecięcego. Figurki są wykonane z najwyższej jakości materiałów wolnych od BPA, zapewniając bezpieczną i trwałą zabawę przez wiele lat. To idealny prezent dla małych miłośników zwierząt i życia wiejskiego.

  • Wiek: 3+
  • Wymiary opakowania: 4 x 4 x 32.5 cm

Specyfikacja produktu

Wiek:

3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Bezpieczeństwo i jakość:

CE

Pielęgnacja:

Przetrzeć wilgotną szmatką