Książeczka Czytaj z Albikiem - Zawody - Weterynarze | Albi

Albi

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Poznaj kulisy pracy weterynarza!

Weterynarze to nie tylko lekarze dla psów i kotów, to specjaliści, którzy troszczą się o zdrowie różnych zwierząt, od krów i świń po lamy! W interaktywnej książeczce “Zawody - Weterynarze” odkryjesz fascynujący świat pracy weterynarza i zapoznasz się z narzędziami, jakie możesz spotkasz w ich gabinecie np. strzykawki, lekarstwa, słuchawki i bandaże.

Dowiedz się, dlaczego dbanie o swojego czworonożnego przyjaciela to znacznie więcej niż tylko karmienie i zabawa. W książce odkryjesz, dlaczego trzeba odkleszczać, szczepić i odrobaczać pupila. Poznasz zachowania różnych zwierząt i usłyszysz fascynujące ciekawostki o jeżu, motylu, czy papudze.

Opieka nad zwierzętami to zadanie pełne wyzwań i odpowiedzialności. Książka nie tylko przedstawia fascynujący świat weterynarii, ale także zwraca uwagę na błędy popełniane przez właścicieli zwierząt, takie jak karmienie czekoladą czy nieodpowiednie warunki dla rybek. To opowieść o szacunku i trosce o zwierzęta, która zainspiruje młodych czytelników do właściwej opieki nad swoimi futrzanymi przyjaciółmi.

Interaktywna książeczka “ Zawody - Weterynarze” zawiera 500 dźwięków i tekstów. 

  • Wiek: 5+
  • Uwaga: Książka działa tylko z interaktywnym piórem Albik. Pióro nie jest zawarte w książce. Sprzedawane w specjalnych zestawach

Specyfikacja produktu

Wiek:

4-5 lat, 5+ lat