Zestaw Czytaj z Albikiem - Pióro + Mój Pierwszy Elementarz | Albi

Albi

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Odkryj razem z dzieckiem świat czytania dzięki Zestawowi Czytaj z Albikiem - Pióro i Mój Pierwszy Elementarz od Albi. To idealny sposób na rozwijanie umiejętności czytania poprzez zabawę.

Zestaw jest przeznaczony dla dzieci w każdym wieku, także dla tych, które nie potrafią jeszcze czytać, bo właśnie dzięki elektronicznemu pióru mogą same odsłuchać informacje zawarte w książce.  

Zestaw składa się z:

Interaktywna książka “Mój pierwszy elementarz”, może być pomocna w nauce liter, liczb i początkach czytania. Elektroniczne pióro jest świetnym wsparciem na każdym etapie edukacji, pozwala nie tylko zdobyć wiedzę o świecie, ale także dzięki testom i quizom utrwalić ją. Książka zawiera prawie 1000 dzwięków.

  • Wiek: 3-7 lat

Za co kochamy ten produkt

  • Rozwój umiejętności czytania: mówiące pióro Albik to interaktywne narzędzie, które pomaga dzieciom w nauce czytania. 
  • Nauka poprzez zabawę: zestaw oferuje kreatywne i interaktywne ćwiczenia, które sprawiają, że nauka staje się zabawą. Dziecko będzie miało okazję słuchać, czytać i angażować się w różnorodne aktywności, co przyczyni się do bardziej efektywnej nauki.
  • Indywidualny rozwój: mówiące pióro Albik można dostosować do poziomu umiejętności dziecka. Dzięki temu zestaw wspiera indywidualny rozwój dziecka, umożliwiając mu naukę w tempie, które mu odpowiada.
  • Wielokierunkowa nauka: zestaw Czytaj z Albikiem łączy naukę czytania z innymi obszarami edukacji, takimi jak pisownia, rozumienie tekstu i umiejętności matematyczne. Dzięki temu dziecko rozwija się wszechstronnie i zdobywa różnorodne umiejętności.

Specyfikacja produktu

Wiek:

3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat