Deska do balansowania - Original bez filcu | Wobbel

Wobbel

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Odkryj świat równowagi i kreatywnej zabawy z deską do balansowania Wobbel, która zapewni dziecku niezliczone godziny radości i rozwoju.

Marka Wobbel oferuje produkty, które gwarantują doskonałą zabawę w domu. Wspaniale zaprojektowane i precyzyjnie wykonane deski do balansowania tworzą w mieszkaniu plac zabaw, idealny do pokonania nudy, zdobywania nowych umiejętności i doskonalenia tych już nabytych. Zabawka ta inspiruje całą rodzinę do aktywności fizycznej, a z desek Wobbel mogą korzystać dzieci w każdym wieku, nastolatkowie a także dorośli.

Bujanie i balansowanie się na deskach Wobbel przynosi wiele korzyści dla rozwoju psychoruchowego. Wspiera motorykę, poprawia koordynację i koncentrację, pozytywnie wpływa na układ przedsionkowy. Ponadto, działa uspokajająco i zapewnia poczucie bezpieczeństwa. Deski Wobbel to również wyzwanie dla dziecięcej kreatywności. Oprócz deski do balansowania, może pełnić funkcję kołyski dla lalek, wygodnego siedziska, podestu, toru dla samochodzików, a nawet stolika. Deska Wobbel może również być designerskim elementem wyposażenia wnętrza.

Wobbel Original® został stworzony z myślą o starszych dzieciach, powyżej piątego roku życia, i dla dorosłych, choć młodsze dzieci mogą z niej korzystać pod nadzorem dorosłych.

  • Wiek: 0+
  • Wymiary: 90 x 30 cm
  • Waga: 4.5 kg
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie: do 200 kg

Za co kochamy ten produkt 

  • Rozwój umiejętności równowagi: deska Wobbel to doskonała zabawka do rozwijania umiejętności równowagi i kontroli ciała u dziecka. Balansowanie na desce wymaga skupienia i precyzji, co wpływa na rozwój mięśni rdzenia, koordynacji ruchowej i zdolności motorycznych.
  • Kreatywna zabawa: deska Wobbel zapewnia nieograniczone możliwości zabawy. Dziecko może korzystać z niej np. jako łodzi, tunelu, mostka. Wspaniały sposób by pobudzić wyobraźnię i kreatywność malucha, zachęcając go do odkrywania nowych sposobów zabawy.
  • Jakość i bezpieczeństwo: deska Wobbel jest wykonana z wysokiej jakości materiałów i posiada wytrzymałą konstrukcję, dzięki czemu może być używana przez wiele lat.
  • Wielofunkcyjność: deska Wobbel to nie tylko zabawka, ale również narzędzie do ćwiczeń i relaksu. Dziecko może na niej siedzieć podczas czytania, korzystać z niej jako miejsca do wypoczynku lub wykorzystywać do różnych ćwiczeń gimnastycznych. 

Specyfikacja produktu

Wiek:

0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 1-2 lat, 2-3 lat, 3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Materiał:

Drewno z certyfikatem FSC

Bezpieczeństwo i jakość:

CE, FSC, EN-71, ASTM F963

Pielęgnacja:

Przetrzeć wilgotną szmatką

Możliwość dostarczenia Paczkomatem:

Nie