O Kidaroo

Co o nas piszą

Blog-banner-Co-o-nas-pisza
Blog-banner-Co-o-nas-pisza
Zapraszamy Was w podróż po wybranych artykułach prasowych o naszej działalności. Zachęcamy Was do zagłębienia się w teksty, abyście mogli odkryć, co nas wyróżnia i inspiruje. Gotowi na tę wyjątkową podróż? Zaczynamy!

1. Business Insider Polska 

Business Insider Polska - artykul o kidaroo
Kup, a potem oddaj i odzyskaj część pieniędzy... Business Insider Polska

W artykule dowiesz się, między innymi, o:

  • kidaroo oraz o innych graczach na polskim rynku którzy wpisują się w gospodarkę zamkniętego obiegu
  • trendach re-commerce’u (co takiego? Koniecznie przejrzyj artykuł)

W tym artykule opublikowanym przez Business Insider Polska, dowiesz się więcej o nas oraz o innych graczach na polskim rynku, którzy zmieniają sposób w którym kupujemy poprzez wprowadzanie innowacyjnych modeli gospodarki zamkniętego obiegu. W artykule czekają na Ciebie fascynujące spostrzeżenia, które z pewnością pobudzą Twoją ciekawość!

2. Label Magazine

Label Magazine - artykuł o kidaroo
Oddaj albo wypożycz… Label Magazine

Przejrzyj artykuł, aby dowiedzieć się więcej o tym:

  • Jak narodził się pomysł na platformę kidaroo
  • Jak działają nasze zwrooty

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś się, jak narodził się pomysł na platformę kidaroo, to artykuł w Label Magazine jest dla Ciebie! Dowiesz się o kulisach powstania innowacyjnego projektu, który jest odpowiedzią na odwieczny problem porzuconych po kątach zabawek. Label Magazine przybliży Ci również jak funkcjonują „zwrooty”. Czytaj dalej, aby odkryć, czym się kierujemy i jak możesz w pełni korzystać z naszych innowacyjnych rozwiązań!

3. Ładne Bebe

Ładnebebe - artykul o kidaroo
Najlepsze miejscówki z rzeczami z drugiej ręki… ŁadneBebe

Koniecznie przejrzyj, aby odkryć mapę sklepów z rzeczami z drugiej ręki w Polsce. Nie mogło oczywiście w tym zestawieniu zabraknąć Kidaroo! Znajdziesz naszą platformę wśród wyselekcjonowanych miejsc, oferujących nie tylko wyjątkowe produkty z drugiej ręki, ale także inspirujące podejście do zakupów. Nie czekaj! Przejrzyj artykuł już teraz i dołącz do naszej społeczności, którzy poprzez swoje świadome chcą przyczynić się do bardziej zrównoważonego podejścia do zakupów!

4. nowymarketing.pl

nowymarketing - artykuł o kidaroo
kidaroo dzialania proekologiczne powinny byc integralna czescią biznesu nie tylko chwilowa moda… nowymarketing

Wywiad, w którym odpowiadamy na pytania!

  • Dlaczego warto skorzystać z naszych zwrootów
  • Pierwsze reakcje klientów na nasze zwrooty
  • Co dalej?

W tym artykule dowiesz się, dlaczego warto wypróbować nasze zwrooty, jakie są pierwsze reakcje klientów na nasze innowacyjne podejście. Dodatkowo uchylamy rąbka tajemnicy co mamy w planach na najbliższą przyszłośc. Przekonaj się, dlaczego warto wybrać kidaroo!

5. wszczecinie.pl

wszczecinie.pl- artykuł o kidaroo
Kiedy dziecku znudzi się zabawka… wszczecinie.pl

Artykuł z filmikiem o firmie w którym założycielka opowiada o: naszym innowacyjnym rozwiązaniu, naszej misji i planach na przyszłość. 

Zapraszamy!

Koniecznie wypróbuj nasze innowacyjne podejście do zakupów, odkrywając nasze zwrooty oraz produkty z drugiego obiegu w ramach inicjatywny „ZnówWObiegu”. Przekonaj się sam, ile możesz zaoszczędzić pieniędzy i jak poprzez swoje działania możesz przyczynić się do bardziej zrównoważonej konsumpcji. Śledź nas na mediach społecznościowych, by być na bieżąco z nowościami, promocjami i inspiracjami związanymi z bardziej ekologicznym stylem życia. 🌍💚


Przeczytaj również:

Kilka słów o… naszych zwrootach

Kilka słów o… naszej inicjatywie „ZnówWObiegu”

Top 5 sposobów aby działać w duchu zero waste

avatar

Kidaroo