Książeczka Czytaj z Albikiem - Wiosna | Albi

Albi

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Witaj wiosno!

Po długiej, mroźnej zimie przyszła wiosna, którą Jaś i Magdalenka wyczekiwali z niecierpliwością. W końcu można powiedzieć "do widzenia" mroźnej pogodzie i "cześć" zielonym pąkom na drzewach. Dzieci rozpoczęły gorączkowe przygotowania do nadchodzących świąt Wielkanocy. Jaś podjął się trudnego zadania wyplatania koszyczka, a Magdalenka z radością zanurzała jajka w różnokolorowych farbach.

W międzyczasie kot Mruczuś i pies Azorek niezmiernie cieszyli się z nadejścia wiosny. Mruczuś bawił się wśród traw, a Azorek, skacząc przez kałuże, znów poczuł wesołość biegania po świeżym powietrzu. Czy Jaś ukończy koszyk na czas? Czy Magdalenka osiągnie mistrzostwo w barwieniu jajek? Jakie jeszcze niespodzianki czekają na dzieci wraz z nadejściem wiosny?

Odpowiedzi na te pytania oraz wiele innych ciekawostek i uroczych przygód czeka w środku tej niezwykłej książki. Otwórz ją i wraz z Jaśkiem i Magdalenką celebrować wiosenną radość i magię.

Interaktywna książeczka Czytaj z Albikiem - Wiosna zawiera około 500  dźwięków. W książeczce znajduje się 6 piosenek.

  • Wiek: 2+
  • Uwaga: Książka działa tylko z interaktywnym piórem Albik. Pióro nie jest zawarte w książce. Sprzedawane jest w specjalnych zestawach

Specyfikacja produktu

Wiek:

2-3 lat, 3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat