Kidaroo I Zabawki, książki i akcesoria dla dzieci

Kidaroo – wyselekcjonowane zabawki dla dzieci

KIDAROO

Kidaroo.pl to platforma internetowa z zabawkami dla dzieci, na której znajdziesz markowe, atestowane, bezpieczne i po prostu piękne akcesoria do zabawy. Doskonale znając potrzeby maluchów, zgromadziliśmy asortyment zabawek i książek, z których każda pozytywnie wpływa na rozwój małego człowieka i jednocześnie zapewnia mu frajdę. Rodzice natomiast mogą z dumą obserwować, jak ich pociecha poznaje świat i zdobywa nowe umiejętności.

Pomysł na prezent dla dziecka 

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że znalezienie trafionego prezentu dla dziecka nie należy do zadań łatwych. Ogromny wybór produktów może przyprawić o zawrót głowy! Dlatego oddajemy w Twoje ręce przydatne narzędzie – Gift finder, dzięki któremu w kilka sekund uzyskasz wyselekcjonowane propozycje. W każdym przypadku będą to zabawki jakościowe, atestowane, całkowicie bezpieczne dla maluchów.

Jakie zabawki dla dzieci znajdziesz u nas?

Dołożyliśmy wszelkich starań, aby nasza oferta była jak najbardziej różnorodna. Wśród asortymentu zgromadzonego na kidaroo.pl znajdują się zarówno zabawki drewniane, edukacyjne i kreatywne zabawki dla dzieci, jeździki, klocki, lalki, przytulanki i wiele innych. Nie mogło zabraknąć również książeczek dla najmłodszych oraz akcesoriów dla niemowlaków – grzechotek, pluszaków czy mat edukacyjnych.

Baw się i zwróć – kiedy chcesz! 

Doskonale rozumiemy jak to niestety jest, kiedy wymarzona zabawka zostaje porzucona i leży nieużywana w kącie. Produkty zakupione na naszej platformie, które są nadal kompletne i w pełni sprawne, możesz zwrócić po tygodniu, miesiącu czy po trzech latach… . Chcemy poprzez możliwość zwrotów przyczynić się do bardziej zrównoważonego świata, w którym używane zabawki dla niemowląt lub dzieci są ponownie wykorzystywane a nie trafiają do śmieci. Zachęcamy do zapoznania się z tym jak działają nasze zwrooty

ZnówWObiegu – możliwość zakupu używanych zabawek i książek

W Kidaroo, przywiązujemy wielką wagę do zrównoważonego stylu życia i dbałości o przyszłość naszej planety. Dlatego też z radością prezentujemy inicjatywę "ZnówWObiegu", która daje możliwość zakupu używanych, ale nadal w dobrym stanie zabawek i książek dla dzieci. Nasza inicjatywa to nie tylko wybór ekologiczny, ale także ekonomiczny. Więcej o inicjatywie “ZnówWObiegu”. 

O wypożyczalni

Nasza wypożyczalnia to miejsce, gdzie nieograniczona radość z zabawy spotyka się z dbałością o środowisko. Dzięki stałej opłacie miesięcznej (subskrypcji) możesz cieszyć się różnorodnością zabawek i książek, bez konieczności kupowania i gromadzenia. Wybierając naszą usługę, nie tylko oszczędzasz pieniądze, ale także wspierasz ideę "less waste", tworząc lepszą przyszłość dla naszych dzieci. Dołącz do nas już dziś i odkryj, jak wiele frajdy może dostarczyć Ci nasza wypożyczalnia!