Wielofunkcyjny pchacz edukacyjny drewniany Sweet Cocoon | Janod

Janod

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Wielofunkcyjny pchacz edukacyjny drewniany Sweet Cocoon od Janod – idealna zabawka dla maluchów – pchacz, sorter i zabawka edukacyjna w jednym! 

Drewniany wielofunkcyjny pchacz edukacyjny z serii Sweet Cocoon francuskiej marki JANOD to idealna zabawka dla dzieci od 1. roku życia. Ma bezpieczne zaokrąglone brzegi, wygodną rączkę i szeroko rozstawione, stabilne koła. Zachwyca estetyką wykonania i pięknymi, jakby „dorosłymi” kolorami. Wspiera dziecko w stawianiu pierwszych kroków, ale też w ogólnym rozwoju. Trzy ścianki pchacza stanowią przestrzeń dla: toru z trzema elementami - figurami geometrycznymi do przesuwania, metalowego drążka z 10 klockami – również do przesuwania, dwóch pokręteł, dwóch lusterek, sortera z 4 klockami o geometrycznych kształtach, trzech kółek zębatych i cymbałków z 4 klawiszami. 

Zabawka rozwija koordynację ruchową i małą motorykę, trenuje pamięć i logiczne myślenie, uczy rozróżniać kolory i kształty, a nawet zauważać zależności przyczynowo - skutkowe. Wiele różnorodnych funkcji sprawia, że nie nudzi się ona, a kolory (jasnego drewna, szarości i bieli z elementami pastelowej zieleni, odcieni niebieskiego, żółtego i pomarańczu) – zachwycają. Pchacz ma wygodny uchwyt na optymalnej dla dziecka wysokości i hamulec, który można zamontować lub zdjąć. Kółka zostały wykończone gumą, co zapewnia mu stabilność i sprawia, że nie rysuje on podłogi w domu. Ponadto można je w razie potrzeby odkręcić.

Zapakowana jest w estetyczne, kartonowe pudełko. Idealnie nadaje się na prezent.

  • Wiek: 1+
  • Wymiary produktu: 34.5 x 37 x 47.5 cm
  • Wymiary opakowania: 32.5 x 13.5 x 44 cm
  • Waga produktu: 2.95 kg

Za co kochamy ten produkt

  • Wspiera rozwój dziecka: pchacz edukacyjny drewniany Sweet Cocoon od Janod pomaga dziecku w nauce chodzenia oraz rozwija koordynację ruchową i motorykę małą.
  • Wielofunkcyjny: oprócz funkcji tradycyjnego pchacza, Sweet Cocoon zawiera wiele interaktywnych elementów do nauki i zabawy.
  • Bezpieczny i trwały: wykonany z najwyższej jakości drewna oraz bezpiecznych farb. Kółka zostały wykończone gumą.
  • Piękny design: kolorowy i estetyczny wygląd sprawia, że Sweet Cocoon będzie stylowym dodatkiem do pokoju dziecka.
     

Specyfikacja produktu

Wiek:

1-2 lat, 2-3 lat

Materiał:

Drewno

Bezpieczeństwo i jakość:

EN-71-1, EN-71-2, EN-71-3, CE, REACH