Rok na placu budowy | Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Zapraszamy młodych fanów motoryzacji do śledzenia dokonań nietypowych budowniczych i kibicowania im w wyścigu z czasem.

W małym miasteczku rozpoczyna się niezwykła budowa nowego garażu ze stacją obsługi pojazdów i myjnią. Na placu budowy pojawia się Jeep Budowniczy wraz z jego zgraną ekipą specjalistów: Koparką, Walcem, Spychaczem, Żurawiem, Betoniarką i innymi. Przed nimi ogromne wyzwanie: uporządkowanie terenu, przesadzenie drzewa, wylanie fundamentów, postawienie ścian, ich otynkowanie, a w końcu ukończenie budynku. To nie lada wyzwanie! Maszyny są gotowe stawić czoła każdemu wyzwaniu, niezależnie od pogody. Ale inwestor jest wymagający, a otwarcie garażu zaplanowane na święta, czy zdołają ukończyć budowę na czas?

Książka "Rok na placu budowy" to prawdziwa opowieść o wytrwałości, współpracy i determinacji. Na dwunastu rozkładówkach, jednej na każdy miesiąc roku, śledzimy zmiany na placu budowy. Dodatkowe dwie rozkładówki pozwalają bliżej poznać bohaterów.

Ta fascynująca opowieść zachęca dzieci do śledzenia prac na placu budowy, rozwijając jednocześnie ich zdolność obserwacji i opowiadania. Z pewnością dostarczy wiele godzin rozrywki i wciągnie młodych czytelników w fascynujący świat budownictwa. 

Autor: Artur Nowicki

Specyfikacja produktu

Wiek:

3-4 lat, 4-5 lat

Okładka:

Twarda

Ilość stron:

11-30

Rok wydania:

2020

Język wydania:

polski

Zobacz również

Rety! Ktoś nowy na placu budowy | Wydawnictwo Nasza Księgarnia

Wydawnictwo Nasza Księgarnia

rety-ktos-nowy-na-placu-budowy-wydawnictwo-nasza-ksiegarnia-miniaturka

Produkt niedostępny