Puzzle w walizce - Plac budowy | Janod

Janod

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Pieknie zapakowany zestaw puzzli dla miłośników pojazdów i przyszłych budowniczych!

Zestaw puzzli o tematyce placu budowy od JANOD składa się z 36 elementów, które po ułożeniu tworzą bogaty w szczegóły obrazek. Ilustracja przedstawia różne pojazdy i czynności związane z pracami na placu budowy: spychacz usuwający nadmiar ziemi, koparkę kopiącą rów, betoniarkę wylewającą fundament, dwa dźwigi obsługujące elementy konstrukcyjne dachu, ciężarówkę transportującą piach, a także walec wygładzający teren. Wiele innych szczegółów dopełnia tę dynamiczną scenę. 

Puzzle zostały starannie wykonane z trwałego kartonu FSC, pochodzącego z lasów zarządzanych zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Zestaw zapakowany jest w estetyczną walizeczkę wyposażoną w poręczną rączkę, co sprawia, że jest to doskonały prezent dla młodych konstruktorów.

Proces układania puzzli jest doskonałym sposobem na stymulację rozwoju mózgu u dzieci już od najmłodszych lat. To wyjątkowy trening pamięci oraz umiejętności skupienia, dodatkowo uczący rozpoznawania kształtów i logicznego myślenia. Układając puzzle, dzieci rozwijają również wiarę we własne umiejętności oraz doskonalą sprawność manualną dłoni, a także cierpliwość.

  • Wiek: 4+
  • Liczba elementów: 36
  • Wymiary opakowania: 27 x 5.5 x 21.5 cm

Specyfikacja produktu

Wiek:

4-5 lat, 5+ lat

Materiał:

Karton

Bezpieczeństwo i jakość:

EN-71-1, EN-71-2, EN-71-3, CE, REACH