Puzzle muzyczne - Mieszkańcy farmy | Janod

Janod

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Idealny wstęp do prawdziwych puzzli, a poznawanie odgłosów zwierząt to doskonałe narzędzie empiryczne, które rozwija dziecięcy zmysł słuchu.

Drewniane puzzle muzyczne Mieszkańcy Farmy, od francuskiej marki JANOD, to wspaniała pierwsza układanka dla maluchów. W zestawie znajdziesz 6 elementów: 5 drewnianych zwierzątek (świnka, owca, ptaszek, krówka i konik) oraz drewnianą planszę w kształcie zagrody.

Głównym zadaniem dziecka jest dokładne dopasowanie każdego zwierzątka w odpowiednie miejsce na planszy. Kiedy tak się stanie, czujnik w planszy sprawi, że zabawka wyda charakterystyczny dla danego zwierzątka dźwięk. Dodatkowe uchwyty przy każdym elemencie ułatwiają małym rączkom zabawę oraz manipulowanie puzzlami.

Proces układania puzzli stymuluje rozwój mózgu dziecka już od najwcześniejszych lat. Jest to doskonałe ćwiczenie dla pamięci oraz koncentracji, a także umożliwia naukę rozpoznawania różnych kształtów oraz rozwijanie logicznego myślenia. Puzzle również wspierają wiarę w własne umiejętności, rozwijają sprawność manualną dłoni oraz cierpliwość malucha.

  • Wiek: 18-36m
  • Liczba elementów: 6
  • Wymiary opakowania: 25 x 1,7 x 24 cm

Specyfikacja produktu

Wiek:

1-2 lat, 2-3 lat

Materiał:

Drewno

Bezpieczeństwo i jakość:

EN-71-1, EN-71-2, EN-71-3, CE, REACH