Pas majsterkowicza | Jabadabado

Jabadabado

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Idealna propozycja dla małego majsterkowicza.

Pas majsterkowicza dla dzieci od Jabadabado - to idealna propozycja dla małego majsterkowicza, który uwielbia ręczne robótki. 

Dzięki temu praktycznemu pasowi, wszystko, co niezbędne ma zawsze pod ręką - teraz śmiało może ruszać na wyprawy do lasu, czy przybić zabawkowy gwóźdź lub naprawić kran. Pas wykonany jest z grubej tkaniny, posiada regulację szerokości i zapinany jest plastikową klamrą. Posiada zapinaną kieszeń, oraz cztery uchwyty na narzędzia. 

Pas majsterkowicza dla dzieci zawiera: piła, młotek, klucz, śrubokręt, dwie śruby, dwie nakrętki i jedna podwójna podkładka. 

Świetny drewniany zestaw majsterkowicza to rewelacyjna zabawka pozwalająca maluchowi rozwijać zdolności manualne, poznawać narzędzia i ich zastosowanie. Dzieci uwielbiają takie zabawy!

  • Wiek: 3+
  • Wymiary: 60 x 12 cm

Za co kochamy ten produkt 

  • Rozwój umiejętności manualnych: pas majsterkowicza ma wiele różnych narzędzi i akcesoriów, które wspaniale wspierają rozwój umiejętności manualnych. 
  • Kreatywna zabawa: pas majsterkowicza dla dzieci zachęca do kreatywności i odkrywania. Dziecko może udawać, że jest prawdziwym majsterkowiczem, naprawiając i konstruując różne przedmioty. 
  • Samodzielność i pewność siebie: dając dziecku pas majsterkowicza, dajesz mu możliwość samodzielnego działania i wykonywania różnych zadań. To rozwija poczucie samodzielności i pewności siebie, gdyż dziecko staje się odpowiedzialne za wykonywanie swoich zadań i zadań związanych z majsterkowaniem.
  • Wspólna zabawa i budowanie relacji: majsterkowanie może być doskonałą okazją do wspólnej zabawy i budowania więzi między rodzicem a dzieckiem. Rodzic może pomagać i wspierać dziecko w wykonywaniu różnych zadań, rozmawiać o tym, co dziecko robi i poznawać jego zainteresowania.

Specyfikacja produktu

Wiek:

3-4 lat, 4-5 lat

Bezpieczeństwo i jakość:

CE