Moje Pierwsze Zagadki Czuczu Dla Dzieci 2+ lat | Bright Junior Media

Bright Junior Media

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Odkryj razem z dzieckiem świat zagadek i nauki dzięki Moim Pierwszym Zagadkom Czuczu. To nauka i wspaniała zabawa w jednym! Spraw, by nauka była przyjemnością - sięgnij po tę edukacyjną i angażującą grę już dziś!

Dostosowane do wieku, barwne i atrakcyjne ilustracje przedstawiają tematy bliskie maluchom i zaspokajają ich naturalną ciekawość świata. Podczas zabawy w zagadywanie dzieci poznają nowe słowa, uczą się kolorów, ćwiczą pamięć i spostrzegawczość. 

Dzięki kieszonkowemu formatowi i spięciu kart wygodną zawieszką książeczka doskonale sprawdzi się na spacerze, w podróży czy podczas zabawy w domu.

  • Wiek: 2+

Za co kochamy ten produkt

  • Zagadki Czuczu to doskonały sposób na rozwijanie umysłu i logicznego myślenia u dzieci w wieku 2 lat i starszych. Zadania i układanki stymulują myślenie przyczynowo-skutkowe oraz umiejętność rozwiązywania problemów.
  • Zabawa w edukacyjny sposób: Ten zestaw łączy zabawę z nauką, co sprawia, że dzieci są zaangażowane i zainteresowane. Zagadki, obrazki i różnorodne zadania dopasowane do wieku sprawiają, że nauka staje się przyjemnością.
  • Wspólna zabawa i nauka: Zagadki Czuczu to idealna okazja do wspólnej zabawy i nauki z dzieckiem. Format sprawia, że łatwo można produkt zabrać ze sobą wszędzie!

Specyfikacja produktu

Wiek:

2-3 lat, 3-4 lat

Bezpieczeństwo i jakość:

CE