Drewniana tablica manipulacyjna - Farma | Lilliputiens

Lilliputiens

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Niebanalne, wielofunkcyjne źródło rozrywki i nauki dla ciekawskich maluszków. Solidnie i pięknie wykonana drewniana tablica manipulacyjna od Lilliputiens.

Ta wszechstronna zabawka manipulacyjna posiada wiele fascynujących funkcji, które zaangażują maluszka w kreatywną i rozwijającą zabawę. Na drewnianej tablicy znajdziesz między innymi dwuskrzydłowe okienko, które szeleści przy dotyku, trzy guziczki do wciskania, które wydają przyjemne dźwięki. Dla dodatkowej stymulacji słuchowej, drewniana tablica manipulacyjna została wyposażona w dzwoneczek. Na tablicy maluszek odkryje również element obrotowy z grafiką śladów przyjaciół z gospodarstwa.

Dwa obracane klocki na metalowym drążku z obrazkami do układania wspaniale ćwiczą umiejętności manualne oraz myślenie logiczne. Mini-pętla z trzema koralikami do przesuwania to kolejny element, który rozwija zdolności małych rączek. Zabawka kryje także tor z ruchomym drewnianym ptaszkiem, które zapewne wzbudzi zainteresowanie.

Wspomagając rozwój sensoryczny, tablica manipulacyjna ma lusterko oraz miękką grzechotkę Osiołka Ignace'a, która może być przymocowana do specjalnej kieszonki. Tablica w kształcie urokliwego domku-farmy, posiada trzy zapięcia na rzepy, umożliwiające łatwe przymocowanie jej np. do ramy łóżeczka.

Zabawka jest starannie wykonana, spełniając najwyższe standardy bezpieczeństwa. Pomalowana została nietoksycznymi farbami na bazie wody, a dodatkowe miękkie elementy różnych faktur i wzorów dostarczają różnych doznań dotykowych. Drewniana tablica manipulacyjna - Farma nie tylko rozwija umiejętności motoryczne, takie jak chwytanie, obracanie czy otwieranie, ale również stymuluje wyobraźnię, uczy rozpoznawania zwierząt i rozwija zmysł słuchu, zachęcając tym samym do aktywnego poznawania otaczającego świata.

  • Wiek: 9m+
  • Wymiary produktu: 29.5 x 22.5 x 4.5 cm

Za co kochamy ten produkt

  • Interaktywna i edukacyjna zabawka która pomaga rozwijać zdolności manualne, koordynację wzrokowo-ruchową oraz zmysł słuchu. 
  • Piękny motyw farmy zachęca do rozpoznawania zwierząt.
  • Praktyczne zapięcie dzięki czemu można łatwo zamocować tablicę.
  • Drewniana tablica manipulacyjna jest wykonana z wysokiej jakości drewna i materiałów, co gwarantuje jej trwałość i bezpieczeństwo podczas zabawy.

Specyfikacja produktu

Wiek:

6-12 miesięcy, 1-2 lat

Materiał:

Drewno, Metal, Poliester

Bezpieczeństwo i jakość:

EN-71-1, CE, ASTM, ISO 9001