O Kidaroo

ZnówWObiegu – jak dbamy o czystość zabawek

Blog-banner-ZnowWObiegu–jak-dbamy-o-czystosc-zabawek
Blog-banner-ZnowWObiegu–jak-dbamy-o-czystosc-zabawek
Dzięki inicjatywie "ZnówWObiegu" używane zabawki i książki mogą znaleźć nowych właścicieli, a cały proces jest przeprowadzony uwzględniając najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa. W tym artykule dokładnie opisujemy etapy czyszczenia, przez które przechodzą używane produkty, zanim trafią na platformę oraz do Waszych domów.

Etap 1: Czyszczenie

Każdy produkt, zanim trafi na naszą platformę, przechodzi przez rygorystyczny proces czyszczenia płynem do czyszczenia zabawek firmy ATTITUDE. To naturalny i bezpieczny środek, pozbawiony substancji toksycznych, rakotwórczych i chemikaliów. Dbamy o to, aby zabawki i książki były dokładnie oczyszczone z wszelkich zabrudzeń.

Etap 2: Dezynfekcja

Po procesie czyszczenia przychodzi czas na dezynfekcję. Każdy produkt jest starannie dezynfekowany. Stosujemy skuteczne, bezpieczne i ekologiczne środki dezynfekcyjne (chusteczek Surfacedisinfect Universal), aby upewnić się, że każdy przedmiot jest wolny od zarazków i bakterii.

Etap 3: Pakowanie w bawełniany woreczek

Ostatni etap przygotowywania produktów to ich staranne pakowanie. Każda używana zabawka lub książka jest umieszczana w bawełnianym woreczku, który nie tylko chroni ją przed zanieczyszczeniem, ale także sprawia, że pięknie wygląda i zapewnia element niespodzianki.

Najwyższe standardy higieny i bezpieczeństwa

Dbamy o to, żeby nasza działalność w najmniejszym stopniu ingerowała w otoczenie. Dotyczy to nie tylko procesu przygotowywania używanych produktów, ale również standardów, według których przygotowujemy nasze przesyłki. Nasze paczki oklejane są papierową taśmą, nie zawierającą plastikowych sznurków. Dzięki temu ograniczamy zużycie plastiku i wody.

Dbając o środowisko i portfel

Wybierając produkty z "ZnówWObiegu" nie tylko dbasz o naszą planetę, ale także oszczędzasz. Używane zabawki i książki są dostępne w atrakcyjnych cenach, co pozwala zaoszczędzić, odciążając domowy budżet. To również doskonały sposób na to, aby uczyć dzieci świadomości ekologicznej i pokazywać im, że można czerpać radość z zakupów, nie szkodząc przy tym środowiska.

Zachęcamy do odwiedzenia naszej platformy i odkrycia naszej oferty używanych zabawek i książek!

avatar

Kidaroo