Inspiracje

Książeczki dzięki którym dziecko pozna świat i wszechświat

Blog-banner-Ksiazeczki-dzieki-ktorym-dziecko-pozna-swiat-i-wszechswiat
Blog-banner-Ksiazeczki-dzieki-ktorym-dziecko-pozna-swiat-i-wszechswiat
Czy istnieje coś piękniejszego niż podróżowanie i poznawanie świata? Nawet jeśli nie możemy wyjechać w podróż dookoła globu, możemy zabrać nasze dzieci w niesamowitą podróż za pomocą książek! Dzięki nim maluchy mogą odkrywać odległe kontynenty, poznawać różnorodność kultur oraz zgłębiać tajemnice wszechświata. W naszej ofercie znajdziesz wiele wspaniałych książek, które stanowią idealne narzędzie do edukacji i zabawy.

"To są domy świata" (3 lat+)

Ta urocza książka zabierze dziecko w podróż po różnych zakątkach świata, pokazując mu, jak mieszkają dzieci z różnych kultur. Dzięki pięknym ilustracjom i ciekawym opisom, maluchy będą mogły odkrywać różnorodność architektury oraz zwyczajów mieszkańców różnych regionów.

"Tu jest nasz dom" (3 lat+)

Książka ta opowiada o różnych rodzajach domów, jakie możemy spotkać na całym świecie. Od wielkich wiejskich domów po małe chatki w górach, ta książka wprowadzi dziecko w fascynujący świat różnych miejsc zamieszkiwania na całym globie.

Tu jest nasz dom | Wydawnictwo HarperKids

"Witaj świecie! podróż przez kultury wszystkich kontynentów" (4 lat+)

Ta kolorowa książka to idealne wprowadzenie do geografii dla najmłodszych. Przedstawia ona podstawowe pojęcia geograficzne w sposób przystępny i atrakcyjny dla dzieci. Maluchy poznają nazwy kontynentów, oceanów, a także dowiedzą się, jak wygląda nasz glob z kosmosu.

 

"Jaki to kontynent atlas dla dzieci" (5 lat+)

Ten interaktywny atlas dla dzieci pozwoli maluchowi zgłębić wiedzę o kontynentach, geografii, kulturze i zwyczajach. Pełen fascynujących faktów i kolorowych ilustracji, ten atlas sprawi, że dziecko pokocha geografię!

Jaki to kontynent? Atlas dla dzieci | Wydawnictwo SBM

"Książka Czytaj z Albikiem - Atlas Świata | Albi" (6 lat+)

Ten interaktywny atlas przedstawia mapy różnych regionów świata, ciekawostki geograficzne oraz informacje o kulturze i zwyczajach poszczególnych państw. To doskonałe narzędzie do nauki o świecie!

"Kosmos. Wielka nauka dla małych dzieci" (3 lat+)

Ta książka to prawdziwa gratka dla młodych miłośników kosmosu! Przedstawia ona w fascynujący sposób najważniejsze fakty o kosmosie, ukazując jego tajemnice w sposób przystępny i interesujący dla dzieci.

Kosmos. Wielka nauka dla małych dzieci. Kosmos. Książka z okienkami | Wydawnictwo Papilon

"Książka Czytaj z Albikiem - Wszechświat | Albi" (5 lat+)

Ta magiczna książka zabierze dziecko w podróż po kosmosie, gdzie dowie się o planetach, gwiazdach i innych ciekawostkach wszechświata. Interaktywne elementy i ciekawe opisy sprawią, że nauka stanie się przyjemnością! 

Odkryj z nami fascynujący świat za pomocą naszych kolorowych i edukacyjnych książek! Dzięki nim dziecko będzie mogło zgłębiać tajemnice geografii, poznawać różnorodność kulturową oraz odkrywać uroki kosmosu.

avatar

Kidaroo