3 łódeczki do kąpieli Dżungla | Lilliputiens

Lilliputiens

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Pięknie wykonany zestaw łódeczek, udana zabawa podczas kąpieli zagwarantowana!

Zestaw 3 łódeczek do kąpieli z kolekcji Dżungla belgijskiej marki Lilliputiens, wykonanych z miękkiego, łatwego do czyszczenia i szybkoschnącego neoprenu. Łódeczki są dwustronne, mogą być obracane wedle woli maluszka. Z jednej strony zdobią je postacie charakterystyczne dla kolekcji Dżungla – Lew Jack, Nosorożec Marius i Tukan Pablo, a z drugiej – słodkie ptaszki. Mają klasyczny kształt „łódek z papieru”, są lekkie, giętkie i unoszą się na wodzie. Dwie z nich posiadają otwór na czubku „żagla”, dzięki czemu po obróceniu do góry dnem i napełnieniu wodą, tryskają jak fontanna. Można je też rozłożyć do kształtu rożka. 

Zabawka jest perfekcyjnie wykończona, z dbałością o każdy szczegół i w pełni bezpieczna dla dziecka. Rozwija sprawność motoryczną i koordynację ręka-oko.

  • Wiek: 6m+
  • Wymiary produktu: 18 x 9 x 13 cm

Za co kochamy ten produkt 

  • Interaktywna i zabawna kąpiel: łódeczki Dżungla sprawią, że codzienna kąpiel stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna i zabawna dla dziecka.
  • Bezpieczne materiały: łódeczki wykonane są z miękkiego i bezpiecznego dla dzieci materiału, który nie drażni delikatnej skóry dziecka. Są również łatwe do utrzymania w czystości.
  • Wzmacnianie umiejętności motorycznych: podczas zabawy w wodzie dziecko będzie rozwijać swoje umiejętności motoryczne, takie jak chwytanie czy wylewanie wody sprzyja koordynacji ręka-oko i umiejętności manipulacyjnych.

Specyfikacja produktu

Wiek:

6-12 miesięcy, 1-2 lat, 2-3 lat

Materiał:

Neopren

Bezpieczeństwo i jakość:

EN-71-1, CE, ASTM, ISO 9001