Zestaw zabawek do piaskownicy, 7 szt., niebieski | compacToys

compacToys

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Duży zestaw akcesoriów plażowych dla dzieci od niemieckiej marki compacToys. Można go złożyć do niewielkich rozmiarów i raz na zawsze pozbyć się kłopotu nieporęcznych zabawek w wózku, torbie czy walizce.

Praktyczny zestaw akcesoriów do zabawy w piasku, który dostarczy mnóstwo frajdy.
W skład zestawu wchodzi wiaderko, sitko oraz cztery różne narzędzia. Dodatkowo, zestaw zawiera dwie urocze foremki do piasku, dzięki którym dzieci mogą tworzyć kolorowe lody, przypominające te z letnich wakacji.

Co wyróżnia ten zestaw do zabawy w piasku od innych?

Kompaktowość: zajmuje znacznie mniej miejsca niż podobne zabawki, mierząc jedynie 8,5 cm wysokości i około 22 cm średnicy.

Wszechstronność: zapewnia wiele możliwości zabawy - dzieci mogą kopać, tworzyć, przesiewać, grabić i przenosić piasek z jednego miejsca w drugie.

Innowacyjność: to pierwszy na świecie opatentowany zestaw zabawek plażowych, który można składać.

Bezpieczeństwo: został wykonany z tworzywa sztucznego wolnego od plastyfikatorów (BPA) oraz innych szkodliwych substancji. Przeszedł testy i został zatwierdzony zgodnie z normą DIN EN 71. Solidna konstrukcja gwarantuje trwałość na lata.

Jakie cechy wyróżniają ten zestaw?

Praktyczny: mały z bogatym wnętrzem😊 - zestaw, który dostarczy wszystko, czego potrzebuje mały plażowicz 

Wygodny: ergonomiczna konstrukcja dostosowana do małych dziecięcych dłoni, wyposażony w system bezpiecznego przypinania za pomocą karabińczyka.

Mobilny: łatwo można przenosić, idealny na wyjazdy.

Ekologiczny: zajmuje niewiele miejsca podczas transportu.

  • Wiek: 18m+
  • Wymiary zestawu: wysokość 8,6 cm, średnica 22 cm
  • Skład zestawu: składane wiadro o pojemności 3 litrów, sito o średnicy 22 cm, grabie o długości około 20 cm, duża łopatka o długości 20 cm, łyżka do lodów, stożki do formowania lodów 2 szt. o średnicy 5-6 cm

Specyfikacja produktu

Wiek:

1-2 lat, 2-3 lat, 3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Bezpieczeństwo i jakość:

CE