Szumiący króliczek z lampką - Sky | Moonie

Moonie

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Szumiący króliczek Moonie - mistrz w usypianiu maluszków. Dzięki bezpiecznym i naturalnym różowym szumom, ten uroczy króliczek doskonale uspokoi dziecko i pomoże mu szybko zasnąć. Elegancko zapakowany, Moonie to idealny prezent i niezbędny element każdej wyprawki dla noworodka!

Niezwykły przyjaciel - szumiący króliczek MOONIE, który zachwyci dziecko swoim delikatnym, niebieskim kolorem. Ten uroczy pluszak nie tylko zachwyci, ale także wprowadzi maluszka w świat naturalnych różowych szumów. Autentyczne nagrania szumów, takie jak bicie serca z brzucha mamy, szum fal morskich nad Bałtykiem i dźwięki leśnego strumienia w Tatrach, uspakajają maluszka. Dodatkowo, króliczek MOONIE posiada funkcję kołysanki, która uspokaja maluszka dźwiękami kalimby.

Króliczek MOONIE pełni również funkcję praktycznej lampki nocnej. Może świecić w siedmiu różnych odcieniach, dostosowując do dziecka. Kiedy maluch zaczyna płakać, lampka automatycznie się włącza, oświetlając i uspokajając go. Jest to doskonałe rozwiązanie dla dzieci z lękiem przed ciemnością, a także ułatwienie podczas nocnych karmień i przewijania.

Kolejną praktyczną cechą szumiącego króliczka MOONIE jest inteligentny czujnik płaczu. Gdy maluszek zaczyna płakać, króliczek uruchamia bezpieczny różowy szum, pomagając mu się uspokoić. Po 30 minutach szum stopniowo cichnie, a króliczek przechodzi w tryb czuwania na trzy godziny. Co więcej, możesz zaprogramować ulubione ustawienia lampki i dźwięku, aby po ponownym uruchomieniu króliczek MOONIE automatycznie je odtworzył.

Dodatkowo, ładowanie króliczka MOONIE jest wygodne i ekologiczne, za pomocą kabla USB. Nie musisz martwić się o wymianę baterii - po prostu podłącz go do ładowarki.

Króliczek MOONIE jest odpowiedni już od pierwszych dni życia dziecka. Wszystkie materiały, z których wykonany jest króliczek MOONIE, mają certyfikat OEKO-TEX, potwierdzając tym samym wysoką jakość i bezpieczeństwo dla najmłodszych. Użyte materiały są również delikatne i bardzo miłe w dotyku. 

  • Wymiary szumiącego króliczka MOONIE: 28 x 16 x 10.5 cm
  • Wymiary opakowania: 30 x 20 x 11 cm
  • Waga w opakowaniu: 0.5 kg

Specyfikacja produktu

Wiek:

0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy

Materiał:

Bawełna (OEKO-TEX®)

Bezpieczeństwo i jakość:

CE, OEKO-TEX