Szumiący króliczek z lampką - Powder | Moonie

Moonie


Uroczy szumiący króliczek Moonie – profesjonalny pomocnik w usypianiu maluszków. Dzięki różowym szumom, ten wyjątkowy pluszak pomoże maluszkowi szybko się wyciszyć i zasnąć. Bardzo ładnie zapakowany, stanowi idealny prezent lub must have element wyprawki dla noworodka!

Szumiący króliczek MOONIE w przepięknym różowym kolorze. Ten uroczy pluszak z pewnością zachwyci dziecko i wprowadzi je w świat naturalnych różowych szumów. Nagrania szumów, takie jak bicie serca, szum fal morskich nad Bałtykiem i dźwięki leśnego strumienia w Tatrach, uspokoją maluszka, zapewniając mu poczucie komfortu i bezpieczeństwa. Dodatkowo, króliczek MOONIE posiada funkcję kołysanki, która uspokaja maluszka dźwiękami kalimby.

Króliczek MOONIE pełni również funkcję lampki nocnej, którą można świecić w siedmiu różnych stopniach natężenia, dostosowując do nastroju dziecka. Kiedy maluch zaczyna płakać, lampka automatycznie się włącza, oświetlając i uspokajając go. To doskonałe rozwiązanie dla maluszków z lękiem przed ciemnością. Dodatkowo, ułatwia nocne karmienie i przewijanie.

Kolejną praktyczną cechą szumiącego króliczka MOONIE jest inteligentny czujnik płaczu. Gdy maluszek zaczyna płakać, króliczek uruchamia bezpieczny różowy szum, pomagając mu się uspokoić. Po 30 minutach szum stopniowo cichnie, a króliczek przechodzi w tryb czuwania na trzy godziny. Co więcej, możesz zaprogramować ulubione ustawienia lampki i dźwięku, aby po ponownym uruchomieniu króliczek MOONIE automatycznie je odtworzył.

Dodatkowo, ładowanie króliczka MOONIE jest wygodne i ekologiczne, za pomocą kabla USB. Nie musisz się więc martwić o wymianę baterii.

Króliczek MOONIE jest odpowiedni już od pierwszych dni życia dziecka. Wszystkie materiały, z których wykonany jest króliczek MOONIE, posiadają certyfikat OEKO-TEX. Użyte materiały są bardzo miłe w dotyku, zapewniając dziecku przyjemne doznania podczas zabawy i przytulania. 

  • Wymiary szumiącego króliczka MOONIE: 28 x 16 x 10.5 cm
  • Wymiary opakowania: 30 x 20 x 11 cm
  • Waga w opakowaniu: 0.5 kg

Specyfikacja produktu

Wiek:

0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy

Bezpieczeństwo i jakość:

CE, OEKO-TEX

Zobacz również

N

Dostępność nowego produktu

Szumiący miś organic z lampką - Polar | Moonie

Moonie

szumiacy-mis-organic-z-lampka-polar-moonie-miniaturka

Produkt niedostępny

N

Dostępność nowego produktu

Szumiący króliczek z lampką - Cream | Moonie

Moonie

szumiacy-kroliczek-z-lampka-cream-moonie-miniaturka

Produkt niedostępny

N

Dostępność nowego produktu

Szumiący króliczek z lampką - Sky | Moonie

Moonie

szumiacy-kroliczek-z-lampka-sky-moonie-miniaturka

-4%

Produkt niedostępny

Dlaczego kidaroo.pl?

Dlaczego my

  • kidaroo-Dlaczego-my-Kupuj-z-mozliwoscia-zwrotu-uzywanej-zabawki
  • kidaroo-Dlaczego-my-wymien-niepotrzebne-zabawki-i-zyskuj
  • kidaroo-Dlaczego-my-wypozyczaj-w-naszej-wypozyczalni
  • kidaroo-Dlaczego-my-Bezpieczne-platnosci