Miękkie kostki sensoryczne - Flowers & Butterflies | Little Dutch

Little Dutch

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Miękkie kostki zapewniające maluchowi świetną zabawę.

Zestaw 4 miękkich kostek sensorycznych z serii Flowers & Butterflies marki Little Dutch to gwarancja wspaniałej zabawy i odkrywania.

Kostki z motywem kwiatków i ptaszków mają wiele interesujących elementów, takich jak metki i wypustki oraz urocze lustereczko, które zapewne przyciągnie uwagę malucha. Podczas potrząsania, kostki wydają dźwięki, a turlanie kostek zachęca malucha do aktywnego poruszania się, w tym raczkowania.

  • Wiek: 0+
  • Wymiary: 17 x 17 x 8 cm

Za co kochamy ten produkt 

  • Stymulacja sensoryczna: kostki sensoryczne zostały tak zaprojektowane, aby stymulować zmysły dziecka. Posiadają różne tekstury, kolory i dźwięki, które pomagają rozwijać dotyk, wzrok i słuch. Dzięki temu dziecko może eksplorować różne bodźce sensoryczne i rozwijać zdolności percepcyjne.
  • Bezpieczne i miękkie materiały: kostki są wykonane z miękkiego materiału, który jest przyjemny w dotyku i bezpieczny dla dzieci. Nie ma ostrych krawędzi ani małych części, które mogłyby stanowić zagrożenie dla malucha. 
  • Nauka podczas zabawy: na kostkach znajdują się liczby, litery i obrazki, co umożliwia naukę podczas zabawy. Dziecko może uczyć się rozpoznawać i dopasowywać kształty, poznawać kolory.

Specyfikacja produktu

Wiek:

0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 1-2 lat

Materiał:

Poliester, Bawełna

Bezpieczeństwo i jakość:

EN-71-1, EN-71-2, EN-71-3, CE