Magnetyczna układanka Magnetibook - Świat baśni | Janod

Janod

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Magnetyczna układanka Magnetibook francuskiej marki Janod to doskonała zabawka, rozwijająca kreatywność i wyobraźnię, uwielbiana przez dzieci w Polsce i na całym świecie.

Magnetibook - Świat baśni to magiczna przygoda w świecie baśni i wyobraźni. Ten fascynujący zestaw zawiera kolorowe magnesy z postaciami z popularnych baśni (np. Czerwony kapturek, kot w butach i wiele innych).

Dziecko może swobodnie łączyć 30 kolorowych magnesów na specjalnej planszy, tworząc własne opowieści i baśnie. To kreatywna zabawa, która stymuluje wyobraźnię i rozwija zdolności twórcze. Możliwości są nieograniczone, a dziecko może tworzyć różne historie za każdym razem, kiedy się bawi.

Magnetibook - Świat baśni to także doskonała okazja do rozwijania umiejętności manualnych i logicznego myślenia u dziecka. Jest to produkt, który nie tylko dostarcza rozrywki, ale także wspiera jego rozwój.

Opakowanie w formie książki sprawia, że produkt prezentuje się bardzo estetycznie czyniąc go idealnym prezentem dla każdego małego miłośnika baśni i kreatywnej zabawy.

  • Wiek: 3+
  • Liczba elementów: 40
  • Wymiary opakowania: 19 x 4 x 26 cm

Specyfikacja produktu

Wiek:

3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Materiał:

Magnes, Karton

Bezpieczeństwo i jakość:

EN-71-1, EN-71-2, EN-71-3, CE, REACH