Gra Flipper (pinball) | PlanToys

PlanToys

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Niekończącą się rozrywka i nauka z "Gra Flipper" od marki PlanToys. To nie tylko gra, to wyzwanie, które rozwija umiejętności i dostarcza ogromną frajdę. Gotowi na wyzwanie?

Przenieś się w świat rozrywki i refleksu dzięki grze "Flipper" od renomowanej marki PlanToys. Ta klasyczna gra zapewnia niekończącą się zabawę, rozwija zdolności koordynacji i refleks Twojego dziecka.

W grze "Flipper" czeka na Ciebie wiele emocjonujących chwil. Pociągnij gałkę u dołu planszy, by wystrzelić piłkę, a potem spróbuj jak najdłużej utrzymać ją w grze. Pomogą Ci w tym płetwy, którymi będziesz kierował piłkę między przeszkody. Dzieci mogą dowolnie ustawiać przeszkody, czyli wiatraczki, drewniane kołki i gumowe opaski, co daje nieograniczone możliwości tworzenia własnych wyzwań i tras.

Inny wariant gry to celowanie piłką za żółtą belkę. Gdy pociągniesz żółtą gałkę, piłka wróci na miejsce startu, a Ty możesz próbować osiągnąć jak najwyższy wynik. To doskonała okazja do rywalizacji z przyjaciółmi lub rodzeństwem, a jednocześnie doskonały sposób na doskonalenie umiejętności precyzyjnego sterowania i reakcji.

Marka PlanToys znana jest z ekologicznych i bezpiecznych zabawek. "Gra Flipper" została wykonana z myślą o trwałości i bezpieczeństwie dzieci, co daje Tobie pewność, że Twoje dziecko będzie cieszyć się zarówno edukacyjną, jak i bezpieczną zabawą.

  • Wiek: 3+
  • Wymiary zabawki: 47.7 x 38.5 x 11 cm
  • Wymiary opakowania: 57 x 11.5 x 38 cm

Specyfikacja produktu

Wiek:

3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Materiał:

Drewno kauczukowe

Pielęgnacja:

Przetrzeć wilgotną szmatką

Zobacz również

Activity Rings - Pierścienie | Little Dutch

Little Dutch

Stos sześciu kolorowych pierścieni do zabawy od Little Dutch.

Produkt niedostępny

Zestaw do gry w kręgle | Little Dutch

Little Dutch

zestaw-do-gry-w-kregle-little-dutch-miniaturka

Produkt niedostępny

Gra Piłkarzyki | PlanToys

PlanToys

gra-pilkarzyki-plantoys-mini

Produkt niedostępny