Deska do balansowania - Starter z filcem, Baby Mouse | Wobbel

Wobbel

Stan produktu:

Dostępny w magazynie


Świetnie zaprojektowana, dokładnie wykonana deska do balansowania - Starter z filcem, Baby Mouse od Wobbel dla najmłodszych dzieci. Wspaniale rozwija równowagę i koordynację ruchową dziecka.

Marka Wobbel oferuje produkty, które zapewnią dziecku wspaniałą i wszechstronną zabawę w domowym zaciszu. Precyzyjnie wykonane deski do balansowania stworzą w domu mały plac zabaw, idealny do walki z nudą. To idealna zabawka, która zachęca całą rodzinę do aktywności fizycznej - zarówno dzieci, nastolatkowie jaki i dorośli mogą z deski do balansowania korzystać.

Balansowanie i bujanie na deskach do balansowania Wobbel przynosi wiele korzyści dla rozwoju psychoruchowego. Wspiera motorykę, usprawnia koordynację i koncentrację, pozytywnie wpływa na rozwój układu przedsionkowego, uczy cierpliwości i zachęca do wytrwałości, a także sprzyja tworzeniu nowych połączeń pomiędzy neuronami. Koi emocje, działa uspokajająco i daje poczucie bezpieczeństwa. Drewniane deski do balansowania Wobbel to także wyzwanie dla dziecięcej kreatywności - mogą pełnić różnorodne funkcje. Oprócz zabawki do balansowania, mogą stać się kołyską dla lalek, wygodnym siedziskiem, podestem, torem dla aut, stolikiem i wiele więcej. Są designerskim elementem wyposażenia wnętrza i doskonałym narzędziem do walki z nudą i lenistwem.

Deska do balansowania Wobbel Starter® to kompaktowa wersja oryginalnej deski do balansowania Wobbel, stworzona z myślą o najmłodszych użytkownikach. To doskonała okazja dla małych dzieci, by rozpocząć swoją przygodę z tą wspaniałą zabawką. 

  • Wiek: 0+
  • Wymiary: 70 x 27.5 cm
  • Waga: 2 kg
  • Maksymalne dopuszczalne obciążenie: do 100 kg

Za co kochamy ten produkt

  • Rozwój motoryczny: deska do balansowania Wobbel to wspaniałe narzędzie do rozwijania motoryki dziecka i koordynacji ruchowej. Dziecko może na niej stać, siedzieć, kołysać się, balansować i próbować różnych pozycji, co pobudza zmysł równowagi.
  • Wielofunkcyjność: deska do balansowania Wobbel to nie tylko narzędzie do zabawy, ale może również służyć jako mebel w pokoju dziecka. 
  • Wysoka jakość wykonania: wykonana z wysokiej jakości drewna i wykończona filcem, drewniana deska jest bezpieczna i trwała, zapewniając wiele lat radości z zabawy.

Więcej informacji o tym jak wybrać odpowiednią deskę Wobbel znajdziesz na naszym blogu.

Specyfikacja produktu

Wiek:

0-6 miesięcy, 6-12 miesięcy, 1-2 lat, 2-3 lat, 3-4 lat, 4-5 lat, 5+ lat

Materiał:

Drewno z certyfikatem FSC

Bezpieczeństwo i jakość:

CE, FSC, EN-71, ASTM F963

Pielęgnacja:

Przetrzeć wilgotną szmatką

Możliwość dostarczenia Paczkomatem:

Nie